Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ilyen táborba jelentke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyen táborba jelentkeznek csúnya férfiként, legalább egy éjszaka össze fog majd jönni csinos nővel?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 20. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%

:D :D :D :D :D :D


Inkább hallgasd őt, és még fizetned se kell érte:

https://www.youtube.com/channel/UCd-gjCjAVaL_x872wQL5Fcg

2017. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
350 ezerért én is megtanítalak csajozni :D
2017. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Hihetetlen, hogy van aki fizet ilyesmiért, meg egyáltalán létezik ilyen.
2017. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Ez most reklám akar lenni, mert senki nem jelentkezett még a táborodba, és gondolod, itt majd a netes csúnyapasik gyűjtőhelyén találsz rá érdeklődőt?
2017. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2017. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Viszont egy dolgot nem értek: az első videóban okoskodó tóninak nincs haja,sem kockahasa,sem magassága (látszik a videóban hogy nem 2 méter),nem láttam rajta sem rolexet, sem drága ruhákat,sem pedig hogy egy luxus autóból szállt volna ki.. hogy fog megtanítani csajozni? Hogyan lehet sikeres a nőknél? Hiszen gyakorlatilág egymaga lerombolja az összes gyakori kérdéses "mi kell a nőknek" mítószt..
2017. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Komoly válasz:


Ha csúnya pasi vagy, akkor semmi értelme, csak azt fogják azt fogják elmagyarázni neked a tábor végén, hogy valamit szarul csináltál, ami NEM is igaz, és ettől még szarabb embernek fogod érezni magad.

Ha meg jóképű vagy, akkor minek fizetsz azért 350 ezer forintot egy másik kannak, hogy engedélyt adjon neked, hogy leszólongass csajokat Siófokon?

Miért fizetnél annak a senkinek azért, hogy ő "megengedje" neked, hogy kezdeményezz? Akkor inkább tartsd meg magadnak a pénzt, és menj le haverokkal és csináld ugyanazt mint amiért fizetnél 350 rongyot, szólítgass le nőket. Az eredmény nem lesz más. Ugyanúgy vagy kudarc vagy siker vár rád (főleg) a külsőd függvényében. De ezért nem kell fizetned senkinek. Ez INGYEN van, a csajok leszólítgatásának a lehetősége.

2017. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
350 ezerért én is befizetlek egy prostinál...:D
2017. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Megint egy csúnya pasi aki szép nőt akar...
2017. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Úr isten, most néztem meg, ez még nem is az akire gondoltam. Ez Jimmi, te jó ég. Tudtad, hogy az a svindler egyébként félbolond? Beszélni is alig tud, nemhogy bármihez is értene. Hát tőle aztán meg fogsz tudni tanulni csajozni, mert azon kívül, hogy ő is ronda és őt is leszarják a nők mint téged, és kisírhatod neki a bánatod a tábor alatt, azonkívül semmi mást nem fog neked nyújtani.
2017. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!