Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóidőben ti is szoktatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóidőben ti is szoktatok a kocsival a belvárosban körözni, zenét hangosan hallgatni, és lányokat felszedni?

Figyelt kérdés

Van mikor napközben is megyek néhány kört, de inkább este a diszkók környékén.

Néhány haveromnak is komolyabb kocsija van mint nekem, benyomunk egy kis zenét, megyünk pár kört.

van mikor még a fiatal csajok integetni is szoktak hogy álljunk meg, megnézik a kocsikat.

Vagy a telefonjukat mutogatják, hogy adjunk nekik telószámot.

pasik van itt olyan, aki a jóidő beálltával szintén szeret a belvárosban így ismerkedni?



#21.századismerkedés
2017. máj. 21. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Se kocsim, se telóm, se nem nagyvárosi vagyok szóval nemigen.xd
2017. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vagy a telefonjukat mutogatják, hogy adjunk nekik telószámot. 


ilyen komolyan van ?:D nekem ezek olyan furcsak.

2017. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Az olyanok tajparasztok akiktől a nők undorodnak. Főleg ha mellé még egy régi, szakadt, szar, tuningolt verdád is van, akkor meg még le is tetted a bizonylatot, hogy csóró nincstelen vagy. Ez über gáz.
2017. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jelen. A fater 640-es BMW-je erre is alkalmas.
2017. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tuti kamu. Mai x. autós kérdés.
2017. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Borzasztóak az ilyen emberek...


Hangosan menni, gagyitechno-t üvöltetni, kipufogót kifúrni nagyon fontos, de indexelni, jobbkézszabályt betartani, sebességhatár környékén menni azt minek is, "nemkő az".

2017. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez annyira felszínes viselkedés.
2017. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nem kicsi semmim, szóval nincs szükségem kompenzációra.
2017. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ó, nemrég láttam ilyen agyatlant. Majd szét esett a kocsi, úgy bömbölt a zenének nevezett, zenei katyvasz. Bámulta a csajokat és közbe, szembe jött egy villanyoszlop. Egész szép társaság jött össze röhögni:)
2017. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Így? Hahahaha... Nem. Odamegyek, megállok, kézifékkel rögzítem az autómat, kiszállok vigyázva hogy ne b* neki az ajtót a másik kocsinak, besétálok a szórakozóhelyre és kész.

Jó, motorral szoktam olyat csinálni, hogy egy-egy rövidebb szoknya láttán behúzom a kuplungot és kétszer-háromszor odarántok a gázkarnak, de azt sem túl gyakran.

2017. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!