Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési fázisban (meg úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési fázisban (meg úgy egyébként is) mennyire normális, hogy az egyik félnek csendben, hozzászólások, kérdések feltevése nélkül kelljen hallgatni?! Ez mennyire jellemző?

Figyelt kérdés

Volt két nagyon kellemes randink, tartjuk a kapcsolatot telefonon is. A mai nap viszont "élménybeszámolt" telefonon keresztül,amelynek témája érdekelt volna engem is. Tettem fel kérdéseket is olykor, melyeken észrevétlen átsiklott, majd kb az ötödik-hatodik ilyennél és megközelítőleg a 25. percnél tartva rákérdeztem, hogy ezt most mégis beszélgetésnek szánta, vagy monológnak, csak mert a hozzáállásomon akkor változtatnom kell. Őszintén szólva nagyon rosszul esett, mert egy elég tömény, ám érdekes 3 nap eseményeit "mesélte", melyek összefüggései engem is érdekeltek volna. Ám így csupán egy összehadart információ egyveleg volt számomra, negatív érzésekkel társítva, hisz én mint passzív hallgató fél voltam csak jelen.

Mondta hogy fogadjam el, a férfiaknak van hogy csak erre szükségük, van hogy csak kiadják magukból a dolgokat és az a fontos h meghallgassák őket, hisz ők is elfogadják a nők "hülyeségeit".


2017. ápr. 23. 23:54
 1/5 A kérdező kommentje:
* Illetve a végén mondta, hogy most már feltehetem a kérdéseim. Mondanom sem kell hogy már magam sem tudtam mit akartam korábban, hisz nem jegyzeteltem, illetve már kedvem sem volt különösképp hozzá.
2017. ápr. 23. 23:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lelkes volt és élmény beszámolt..túlreagálod.
2017. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszeri eset akkor nincs gond, de ha mindennapos akkor bajok lesznek
2017. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan velem van baj, de ha egy férfi azt mondaná nekem, hogy ő is elviseli a női hülyeséget, nem sok beszélgetnivalónk lenne.

Illetve van még egy tippem: a leírásod olyan, mint egy ügyfélszolgálatosé. Hivatalos, számonkérő. Nem szívesen beszélgetnék veled. Lehet, a férfi is így volt vele.

2017. ápr. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, illetve a személyes benyomást is tippként, bár nem hiszem hogy ezzel lesz a gond, mivel ezidáig mindig közvetlen beszélgetéseink voltak:)
2017. ápr. 24. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!