Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te szoktál anélkül szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szoktál anélkül szomorú szerelmes dalokat hallgatni, hogy egy korábbi párodra gondolnál?

Figyelt kérdés
Én magamból indulok ki és én csak akkor szoktam ilyet hallgatni ha valaki hiányzik. A párom néha szokott ilyeneket hallgatni és ez nekem rosszul esik. Nem értem miért van erre szükség amikor boldogok vagyunk együtt és ezt nem csak én gondolom így. Ma is hallgatott ilyen dalokat és most megszóltam, hogy miért hallgat ilyet, gondol valakire közben? Erre kinevetett és azt mondta, hogy most komolyan egy zenére vagyok féltékeny? Mondtam neki, hogy én nem a zenére vagyok hanem arra akire gondol közben. Szerintetek tényleg van ilyen, hogy valaki "csak úgy" hallgat hiányzol dalokat? Köszönöm a válaszokat.
2016. márc. 14. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, én szoktam. Bár egy szakítás után más értelmet nyernek ezek, de ha kapcsolatban vagyok és ilyet hallgatok akkor semmi köze nincs ahhoz, hogy hiányozna valaki. Tetszik a szám, jó a dallama, ilyen stílushoz van kedvem épp stb.
2016. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel még sohasem volt kapcsolatom, így igen. De persze mindig eszembe jut a viszonzatlan szerelmem.
2016. márc. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bolhából csinálsz elefántot. Igen, simán hallgathatja csak azért, mert tetszik neki. Nyugodj meg, és ne kérd rajta ezt számon.
2016. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából én csak magamból indultam ki és nem kezdtem el őt hibáztatni csak rákérdeztem. Köszönöm, hogy megynyugtattatok. :)
2016. márc. 14. 12:57
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igen. Ha boldog vagyok, akkor is minden nap meghallgatom pl. Balàzs Feco " Amit nem mondhattam el" c. dalàt, Apostoltòl "Nehéz a boldogsàgtòl bùcsùt venni".

Csupàn mert gyönyörűek és ùjra és ùjra meg kell ròla bizonyosodnom, hogy nemcsak az ocsmàny értelmetlen gépzene van, hanem valaha létezett ZENE...

2016. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy kérdező,nálam is ez volt amikor a barátomat először hallottam szomorú szerelmes dalt hallgatni:)

Később elgondolkoztam,hogy igazából én is szoktam:D de csak a dallama miatt,meg úgy alapból a szám miatt,a mondanivalója nem érdekel:)

Mostmár néha a barátommal együtt énekeljük az ilyeneket (is) :D

2016. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!