Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A hozzá hasonló csajoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzá hasonló csajoknál tényleg csak a tipikus +185 magas, jóképű/helyes és szuper személyiségű pasiknak van esélye?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Számomra ő testesíti meg az egyetemes szép és szexis csaj fogalmát (kár, hogy törpe vagyok és ilyen lányokra esélyem sincs), ugyanakkor az első képen mind2 pasi elég magas és jól néz ki. Ezt csak azért hangsúlyozom, mert a való életben is azt látom, hogy az ilyen kinézetű/kaliberű/kinézetű vékony lányok is kivétel nélkül magas srácokkal barátkoznak (még csak haveri szinten is). Az első kép például annyira tipikus, hogy szinte mindegy egyetemen jellemző lenne, hogy van a szép top5-as csaj (természetesen a bal szélsőről van szó) és a társaságában mindig van egy vagy több colos álomkan, aki pusztán már vizuálisan is a csaj nívóját emeli, mert hogy nézne már ki, hogy egy 170 magas fiú csoporttársával társalogna, ami látványnak is rossz lenne. Nem tudom ti, hogy vélekedtek erről és szerintetek milyen pasik illenek ilyen kaliberű csajokhoz, de nekem ez a véleményem. Nagyon kíváncsi lennék a véleményeitekre/tapasztalataitokra. Előre is köszi.



2017. máj. 21. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
az első képen a jobboldali csinosabb
2017. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

első kép a Balatoni nyár sorozatból van.

tegnap volt a köztévén.

jó ki sorozat, szép lányok vannak benne.

2017. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egynyári kaland.

Ez a címe, rosszul írtam.

2017. máj. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem egy ipari csaj. Nekem nem kéne, mondjuk én 198 cm vagyok, nem 185.
2017. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

10


Most érted te is, hogy mit takar a "még az átlagos lányok sem adnak esélyt"?

2017. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
Az első képen a barna hajú csaj sokkal csinosabb, hogy hívják?
2017. máj. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Helyes lány, de azért nem kell hasra esni tőle. Magas lánnyal mondjuk eleve nem kezdenék, pedig 185+ vagyok.
2017. máj. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%

Szep lány, de egyébként tényleg átlagos es ezt lányként mondom. Egyetemre járok sok szep lány jár oda, az utcán is sokat látni, o ha szembejönne csak egy lenne a sok közül, nem igazán tűnne ki. Ettől függetlenül, nem lehet általánosítani, hogy egy szep lánynak milyen típusú fiúk jonnek be, mert voltak baratnoim akik bár nagyon szépen voltak megis olyan fiukkal kezdtek, hogy tipikusan nem a +185 kategóriából valók. En magam sem ez alapján szelektálni, bár magas baratom van de en is magas vagyok.

A másik meg hogy az elso képen levő jobb oldali lányt nem tudom miert nézed le ennyire, de hosszú hajjal es szep ruhában ugyanúgy nézne ki mint a másik.

2017. máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A másik csaj (Schmidt Sára a színésznő neve) százszor jobb nő. Aranyos és szép egyszerre, ami ritka.
2017. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!