Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is tapasztaljátok a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tapasztaljátok a nőknél azt hogy amikor házimunkáról van szó akkor legyen egyenjogúság de amikor ismerkedésről van szó akkor nincs?

Figyelt kérdés
Ismerkedésnél hirtelen ő lesz a férfi úgy illik hívja meg a nőt, udvaroljon, hódítsa meg, kezdeményezzen, kapcsolatban irányítson, helyt álljon, mert ez a férfi dolga de amikor pl. házi munkáról van szó akkor a már nincs ilyen hogy férfi nő szerep, mert már nem ilyen időket élünk stb.és a férfi is egyenlő arányba vegye ki a házi munkát
2017. máj. 21. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%

Láttál te már olyan nőt, aki egyenlő házimunka címen beszállt volna pölö a betonozásba?


Nnaugye.

2017. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

Igen, a nők szeretik, ha udvarias, figyelmes velük a férfi. Azt azért meg lássuk be, hogy hiába van úgy hívva a dolog, hogy egyenlő elosztású a házimunka, a nő az esetek 95%-ban még az ilyen felosztásban is sokkal többször főz/pucol wc-t stb.

Például a párom még soha a büdös életben nem sütött nekem semmit, pedig egyenlőek vagyunk. Én elfogadom, hogy ez nem az ő erőssége, ettől még más házimunkákat elvégez, de ezt ellensúlyozva figyelmes velem és elhív étterembe/moziba stb.

2017. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan felmerül bennem a kérdés, hogy vajon mennyire sanyargathatta az élet az olyan embert aki ilyet kiírogat.
2017. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
1.: láttál te már olyan háztartást, ahol a betonozás minennapos munka? pölö...Mert én csak olyat, ahol a főzés-mosás minden napos.
2017. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Majd elveszel valakit, aztán az asszony nyalja a sejhajod egész nap, te meg halálra unod magad és nyomulsz a huszonéves kiscsajokra. De akkor már nem fogsz itt nyavalyogni, gondolom.
2017. máj. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
1%

#4-es


Azt most hagyjuk, hogy a főzésmosástakarítás SEM mindennapos kötelező program.


1. a betonozás IS házimunka (mint ahogyan az összes, nők által felejtősnek gondolt, rendszertelen munka IS az) , ergo épp annyira kötelező a megosztása, mint a mosásé. Pölö.


2. Annál könnyebb lenne megosztani, nem? De.

2017. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Leírtam már egy másik kérdésnél is: az egyenjogúságot a párkapcsolaton belülre értelmetlen kiterjeszteni, mert nem jog szabályozza egy pár közös életét.

Normális ember pedig felfogja, hogy egy nő általában fizikálisan gyengébb mint egy férfi, ergo nem biztos hogy neki kellene végezni a nehezebb fizikai munkákat. A másik irányban nincs ilyen korlát, a férfi esetében nincs fizikai korlát a házimunkában.

Ismerkedésben meg szintén kár egyenjogúságot keresni, teljes paradigmaváltás kellene szerintem, kifejtettem egy másik kérdésnél.

Ha így könnyebben megtaláljátok, lehet lepontozni.

22/F

2017. máj. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

"Azt most hagyjuk, hogy a főzésmosástakarítás SEM mindennapos kötelező program. "

mert te nem eszel minden nap? nem cseréled a ruháidat? de akkor mondjuk úgy, hogy minden második napon kell ezeket csinálni. te betonozol minden második nap? nálunk utoljára a házunk építésénél kellett betonozni 20 éve.

mi a többi nők által felejtősnek gondolt munka?

egyébként a nők csinálják továbbra is a munka nagy részét. sokaknak nem is akkora probléma, ha nem azért kell csinálni, mert elvárja a másik.

a kérdésre válaszolva, ha tőlem elvárják azt, hogy nőiesen viselkedjek, akkor szerintem én is elvárhatom férfiaktól az udvariasságot és azokat a dolgokat, amik az ő férfias viselkedéséhez tartoznak. udvarlás, ismerkedés alatt, és úgy általában.

2017. máj. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%

A házimunka és a fajfenntartás két külön dolog.

Majd ha ti menstruáltok, ti szültök, ti szoptattok (nem úgy, te disznó!), és uram bocsá ti maradtok ott válás után a gyerekkel, akit még fel kell nevelni, akkor fordul a kocka. Tele lesz a világ olyan nőkkel, akik válogatás nélkül szórják szét a petesejtjeiket, és másznak a pasikra.


Addig viszont legalább próbálj meg úgy tenni, mintha alkalmas lennél arra, hogy tovább add a génjeid, mint férfi.

Bár ha belegondolok, a mindennapos mosogatás és takarítas is sokat nyom a latban, hogy kinek fogja egy nő felajánlani a szaporító szerveit.


Háborogsz az ellen, hogy neked férfiasan kell viselkedni? Akkor nem baj, ha a csajod bajsza dúsabb, mint a tiéd, ugye?

2017. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem ismerek olyan férfiakat, akiknek otthon betonozniuk kellene.
2017. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!