Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép nők, az életben mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők, az életben mennyire tapasztaljátok, hogy felszínesen ítélnek meg benneteket?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy külső alapján, és a szokásos dolgok, hogy "aki szép, az biztos butuska" meg "kirakatba jó lenne, de másra nem jó" és hasonlók. Mennyire frusztrál ez titeket?


A pasik ismerkedéskor mennyire próbálnak titeket komolyabban megismerni, meglátni bennetek az embert? Vagy általában lerí róluk, hogy csak villogni akarnának egy ilyen nővel? Miket tapasztaltok?



2017. ápr. 1. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Nem tapasztaltam, hogy butának néznének. Olyan visszajelzést már kaptam, hogy nagyképűnek gondoltak (egyenes tartással mentem be valahová, nem vagyok ilyen fejlehajtós típus), de pozitívan csalódtak, mikor megismertek, mert hogy tök kedves vagyok. És tényleg :) Csak nem érzem úgy, hogy az önbizalom titkolandó dolog. De ha ma megnézed az embereket, a hátuk hajlik, a fejük lefelé néz, ha mennek valahová, olyan mintha egyenesen előre nézni, a másik szemébe, amikor belépsz valahová már nagyképűség lenne, fura.


Senki nem járt velem azért, hogy villogjon velem, de ez lehet, hogy azért is van, mert nagyon fontos volt számomra az érzelem, és mindig olyan partnereim voltak, akik igazán érzékenyek voltak, és aktív lelki életet éltek.

2017. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
A szépség relatív.;)
2017. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki felszínes, annak mindig van valami számomra olcsó megjegyzése, akkor is ha szép vagyok, akkor is ha nem, teljesen mindegy.
2017. ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
többféle 'szép' is létezik. szerintem akiket ilyennek ítélnek meg, azok azok a fajta szépek, akik két kiló sminket raknak magukra, plázap.csásan öltözködnek meg idiótán vihognak és minden ruhaboltban fél órát töltenek mert "aannyira cukcsih az a cipőőő". aztán van az a fajta szép mint én (persze relatív, de a többség szépnek tart), nem sminkelek, visszafogott vagyok, kedves és mosolygós. sosem ítéltek még meg felszínesen, legalább is ilyeneket még sosem hallottam vissza magamról, meg hát nem is lenne túl nagy igazság mert nem vagyok egy olyan kirakatba való azért. amit tapasztalok és nagyon zavar viszont hogy a fiúk nem akarnak igazán megismerni, se komoly kapcsolatot, csak lefeküdni velem.
2017. ápr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Nem szokott baj lenni belőle, mert értelmes vagyok, az azért látszik a beszédből szerintem, meg mondjuk az öltözködésem elég komoly, nem olyan mindent megvillantós, lehet ez is segít, hogy komolyabban vegyenek. Egyébként én nem az a feminista csaj vagyok, aki hisztizik, hogy nem veszik elég komolyan a munkahelyen vagy egy párkapcsolatban, hanem az a fajta, aki tesz róla, hogy komolyan vegyék.


Egyébként olyankor szokott ez kijönni, hogy nem vesznek komolyan, meg hogy fiatal nő vagyok, ha egy idősebb 40-50 éves pasival alakul ki konfliktusom, akkor azért befigyelnek a leereszkedő jelzők a másik fél esetében, de szerintem ez se engem minősít :D

2017. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem gyakori, de néhány ilyen pasi azért van. A legfrusztrálóbb egy olyan ismerkedés volt, ahol a pasi kitalálta, hogy na majd én nem dolgozhatok, otthon vezethetem a hátratartást, és ennyi lenne mellette a feladatom. Ha valamit venni akarok magamnak, akkor szólok neki és ő majd jóváhagyja.

Az értelmes érett és felnőttként viselkedő pasik, azok azért nem csak a külsőt nézik, a 20-30-asokkal fordul elő, hogy csak a külsőre mennek, legalábbis én így jártam velük.

2017. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztalom, hogy beképzeltnek néznek, pedig pont az ellentéte vagyok. Azért hozok ki 100%-ot a külsőmből, mert nagyon önbizalomhiányos vagyok. És mivel kevés az önbizalmam, beszélni sem szoktam sokat az emberekkel, ezért vmi szuperüberpitsának könyvelnek el mindig, vagy butának. Olyan pasikat is vonzok általában, akik felszínesek és kirakatbabának akarnak, így kicsit nehéz az ismerkedés, de annyira nem zavar, mert feltalálom magam egyedül is:)
2017. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!