Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy végre legyen párkapcsolatom, először magamat kell "rendbe tennem"?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem vagyok csúnya, viszont számos problémával küzdök még saját magam is a párkapcsolat hiányán felül. Nagyon sovány vagyok (általános stressz miatt) és levert/fásult a mindennapokban, egyetemista vagyok, de még nem dolgozok (semmi pénzem) és talán kicsit depressziós/szorongó is vagyok. Már nagyon érzem, hogy kellene egy kapcsolat, mert szűzként fogok meghalni, másrészt még a saját életem sincs egyenesben. Vagy talán pont egy párkapcsolat hozna helyre mindent és annak hiánya miatt van ez az általános rossz közérzetem és motivációhiányom? Vagy addig ne is vágyjak nőre, amíg nem leszek kiegyensúlyozott?

2017. márc. 2. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Te tudod. Én dolgozom magamon. Addig "nem láthat senki". És ha szűzen halok meg? Halottként nem tudok róla. És nem hiszek a dugás mágikus hatalmában.
2017. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ez így igaz. Először magad tedd helyre. Most lett vége azért a kapcsolatomnak, mert a srác egy lelki roncs volt. Csak ez volt a gond. Megéri helyre tenni magad
2017. márc. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezt elsőként fejben kell megtenni. Ha ott jól vagy már és döntöttél a változás mellett, elkezdheted az életed egyéb területeit is rendbe tenni. Az ismerkedést is be lehet ide iktatni párhuzamosan, ha gondolod.
2017. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először saját magad kell rendbe tenned. Nem tudnál egy 100%-os embert adni magadból egy kapcsolatban, ha egyedül sem vagy az. Aki egyedül nem tudja megállni a helyét, az a kapcsolatban sem lesz igazán boldog, mert mindig a társától fogja a boldogságát függővé tenni.
2017. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kéne,de sok embernek van úgyis párkapcsolata, aztán nézd meg itt vagy a környezetedben,hogy azok valójában milyen kapcsolatok.Magadon dolgozhatsz amúgy életed végéig is,mert valami bajod szinte mindig lesz,tehát így életed végéig is várhatsz.Sztem az is elég ha tudod mit akarsz, nem a másik használod fel a saját boldogságod nevében, nem rajta töltöd ki a sértettséged a múlt miatt,képes vagy hiszti, és féltékenység nélkül kifejezni az érzéseidet, és hasonlók.
2017. márc. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nem árt, de ahhoz, hogy >jó< párkapcsolatod legyen, mindenképp.
2017. márc. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjuk már ezt a dumát...

Hány ember van nő is és fèrfi is aki egy lelki roncs , és mégis van kapcsolata.

Nem ezen múlik.

2017. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!