Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyit számít a borosta és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit számít a borosta és a szakáll? Beregeltem kamuképekkel tinderre és egy nap alatt több mint 20 matchem lett, egyvalaki pedig superlikeolt.

Figyelt kérdés
Igaz hogy mindenki jobbra húztam, de hihetetlen ez, elég pár jó kép meg szakáll és kész is van a buli. Nekem háromhavonta volt egy matchem kb.
2017. máj. 21. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a reklám helye.
2017. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen. Elvégre az arcod változtatja meg. Van, akinek jól áll. Van, akin inkább ront.
2017. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és? De gondolom nem a te fejed van a képen hanem egy modellé. Akkor ne csodálkozz. Önmagában a borosta senkit nem fog jóképűvé varázsolni csak ha eleve jók a vonásai.
2017. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem modell, egy teljesen átlagos srácot néztem ki, viszonylag jó képekkel.
2017. máj. 21. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek nem áll jól, de sokaknál előnyös a borosta vagy a szakáll, pl a párom is ilyen.

Megpróbálkozhatsz a borostával/szakállal , hátha jobban nézel ki úgy vele, és akkor csinálsz egy két jó képet, és kész.


A kérdésben szereplő valaki, nem csak a szakáll miatt tetszett a lányoknak, hanem az összhatás fontos, jó kép előnyös külső nagy segítség az ismerkedésben.

2017. máj. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 3 olyan képet töltöttem fel, amilyen vagyok a valóságban, nem fogok direkt beállított képeket csinálni.
2017. máj. 21. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyén arcberendezésétől, fej -arcformájától függ. Van akin nagyon sokat dob a borosta vagy szakáll, van aki meg úgy néz vele ki mint öregapám vagy egy hajléktalan. Azt nézd elsősorban, hogy neked mi áll jól, ne azt, hogy mi az aktuális divat.
2017. máj. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Én mindig azt mondom, hogy egy jól megválasztott és megnyírt szakáll a ronda pasiknak olyan, mint a lányoknak a jó smink.

Mondjuk a jóképű pasiknak is csak az előnyükre válik.

2017. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!