Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek a fiatal "szakállasokról"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon rossz az arcfelépítésem így magába, viszont ha legalább 1-2 mm-es borostám van, akkor már egyből sokkal jobban nézek ki. Néha így "viccből" meghagyogatom hosszabbra, most is téli szünetbe 1 centisre megnőtt, és azon agyalok hogy tovább növesztem kicsit, megnézni hogy milyen lennék kicsit nagyobb szakállal :D (2-3 centire gondoltam)

Sűrűségre meg elég jó, nem olyan mint a többi ilyen idősnek, ilyen téren nagyon szerencsés vagyok :3

Na mindegy szóval illik is hozzám, szeretem hogy van meg ilyesmi, de arra vagyok kíváncsi hogy lányok nálatok ez rossz pont egy fiúban, hogy esetleg 1-2 centis szakálla van? Vagy akár fiúk, szerintetek gáz?

Mert eddig senki se nagyon szól meg érte, sőt sokan mondják is hogy sokkal jobban nézek ki szakállal (vagy borostával) mint csupaszon :D



2015. jan. 3. 22:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy 16 és fél vagyok, bocsi :D
2015. jan. 3. 22:16
 2/15 anonim ***** válasza:

Én speciel imádom a szakállas férfiakat, bár tegyük hozzá nem mindenkinek áll jól. Ha szerinted neked jól áll akkor hajrá. Úgysem lesz olyan, hogy mindenkinek tetszen.

21/L

2015. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha van az a bajuk, ha nincs akkor meg az.
2015. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én arcon, és máshol is a borotváltat kesvelem ;)
2015. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*tetszel
2015. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól áll szerintem nyugodtan hagyhatod akkorára. Nekem osztálytársam 15 éves és neki is van. 100-szor jobban néz ki vele, így helyes is. :) ha te is így vagy vele előnyödre lehet :)
2015. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jó az! combkefe
2015. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nehéz elképzelni, képet nem tudsz küldeni? akár fb-on is, hogy lásd nem vagyok egy perverz állat
2015. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8# facebookon a képemen elég kicsi, szerintem ott a fénykép előtti nap vágtam le 1-2 mm-re, de üzenetbe elküldöm ha gondolod:D
2015. jan. 3. 22:24
 10/15 anonim ***** válasza:

a borosta ok, a szakáll nem jön be.

22/L

2015. jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!