Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A twoo.com egy kamu oldal?

Figyelt kérdés

Korábban beszélgettem egy rendkívül már-már gyanúsan szép angol anyanyelvű Janeway nevű felhasználóval (aki az alapvető adatokon kívül semmit nem adott meg magáról) és olyan érzésem volt, mintha egy AI bot-tal beszélgetnék. Ez a párbeszéd hangzott el:


"Én: Hi cutie! Y r very hot! You remind me of a girl whom i see sometimes in the bus. She also has hot lips like you.


Én: Hi

Can I ask you a question? :)

What sort of work do you do?

You look so clever.


A csaj: Thanks, but sorry I'm not interested. Have a nice day


Én: Pls, just explain you decision! I am just wondering. Thx for your reply.


A csaj: well, just you are not my type :)


Én: That's a quite detailed justification. :) I would guessed you have problem with my body shape, age or something, but...then OK.


Nem kaptál választ? Jelenjen meg az üzeneted a levelesládája tetjén.


Emeld ki az üzeneted


Janeway elolvasta a legutóbbi üzeneted

"

Na most lehet én vagyok egy naiv idióta, de nagyon ritka, hogy egy csaj veszi a fáradságot és visszaír, hogy nem vagyok az esete. Akiknek eddig írtam azokkal vagy normálisan elbeszélgettem (vagyis szimpatikus voltam nekik) vagy pedig az üzenetem elolvasása után nagy ívben lesz***ak. De több ilyen kifejezetten szép csajt láttam már az oldalon és mindegyikőjükben közös, hogy az alapadatokon kívül semmi nincs megadva. Ami szintén érdekes, hogy akárhányszor belépek van pár csaj, akik mindig online elérhetőek és gyakorlatilag mindig ugyanazokról van szó.



2017. máj. 21. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez bot volt. :D
2017. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Tanulj meg angolul hülyegyerek. Biztos ez volt a véleménye a csajnak is :D

Még ha robot csaj is volt, abba is beleprogramozták, hogy hülyékkel akik nem tudnak normálisan angolul, azoknak ne adják oda a robot puncijukat.

2017. máj. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"She also has hot lips like you"

Milyen angolság ez,kb mint a you're winner XD

Nem csoda hogy a csaj megszakította veled a kapcsolatot..

2017. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg ez a "I would guessed"..ne má buksi lol
2017. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most olvastam jobban végig.

Nyilván bot volt, de ha nem, akkor nem csodálkozom, hogy azonnal lelépett.

Ez neked a normális elbeszélgetes, hogy az exedhez mérten teszel szexuális utalást?

És ezek a pasik hiszik azt, hogy "szép a belsejuk", Röhejes vagy.

2017. máj. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyébként mit nem értesz a csajon?

Thanks, but sorry I'm not interested. Have a nice day

= Kopjál le (finoman)

well, just you are not my type :)

= Nem érted,kopjál már le :)

Szerintem eléggé egyértelműen a tudtodra mi a szitu, Mr Inglis tícsőr..a csaj már befejezte valószínúleg a sárga headway-t,noobokkal nem kezd ;)

2017. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha bot, akkor miért pattintott volna le? Azok azért vannak, hogy linkeket küldjenek.
2017. máj. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#3 #4: Akkor javíts már ki légyszíves! Hogyan kellett volna írnom helyesen?
2017. máj. 21. 23:28
 9/10 anonim ***** válasza:

A bot becsalogat, én nő vagyok, és annó rám is sok macsó pasi irt, abban a masodpercben, hogy beléptem. Szerencsére nincs farkam, ami irányít, így ignoraltam a nyilvanvaloan kamukat.

És milyen linket küldjön? Azért van ott a bot, hogy beetessen , hogy az oldalon a bombanok csak rád várnak.

2017. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

KissMyselfSoPretty:


Az ilyen (azaz kb bármifélén, ahol üzenetet lehet küldeni) oldalakon nem az üzemeltető saját botjai vannak, hanem külső spambotok, amik azért küldenek linkeket, hogy az ember kattintson, majd fizessen valahogy. Általában egy kamu, vagy erősen túlárazott szolgáltatás megvásárlására akarják rávenni az embert jóféle ígéretekkel csábítva. Ezért vannak a regisztrációnál a "nem vagyok robot"-captchák (már ha működnek).

2017. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!