Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem lesz nekem ilyen nőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz nekem ilyen nőm? Rossz az értékrendem?

Figyelt kérdés

Egy haverommal beszéltem, hogy nekem sosem lesz nőm azt mondtam. Ő szerinte meg hülyeség ilyen negatívnak lenni. Erre mondtam h szerinted XY szóba állna velem valaha?

Azt mondta hogy Ő soha, mert más szinten áll.

Na ez a csaj ilyen fullos nő, teljesen fekete festett haja van, full smink, fehér fogak, formás, szolizott sötét bőr, egy irodában dolgozik, egész nap röhögcsél, semmi gondja nincs.


És akkor mondtam h vagy ilyen kaliberű nő vagy senki.

Volt már barátnőm de nem szerettem akkor is a jó nőket néztem meg, egy ideig megvoltunk, de hát érezni lehetett hogy vége lesz. Volt egy másik is de hát ő sem volt jó csaj, nagyon alacsony volt, és deszka, meg hát nálam fontos a sötét bőr, fekete haj, ez a "beugró" nálam úgymond. Hiába minden ha ilyen csajt látok úgyis megnézem az utcán, meg rá gondolok.


24 F



2017. máj. 22. 17:32
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

szóval én mondtam neki, vagy olyan aki tetszik vagy senki

inkább boldogtalanul egyedül, mint olyannal kapcsolatban aki nem is tetszik.

így legalább egy halovány 1% nyi esélyt hagyok magamnak az álomnőre

2017. máj. 22. 17:33
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen nagy igényekkel hogy csak fekete hajú, csak szolizott nőt fogadsz el neked is valami adonisznak kellene hogy kinézzél :D Szerintem kicsit magasak az elvárásaid. A lányt meg vidd el egyszer uszodába, lehet már nem is tetszene annyira :D
2017. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Borzasztó mód kergetsz egy ideált, és ez azért baj, mert az évek elszaladnak, és azt fogod észre venni, hogy magadra maradtál. Emellett pedig nagyon felszínesen is gondolkozol. Megértelek, tényleg gyönyörűek a hollófekete, hosszú hajú nők, de ne csak rájuk "utazz", hanem kicsit szélesítsd a látókörödet, biztos azért tetszenek a szőkék vagy a vörösek is, vagy a rövid hajúak. Szerelmes meg még valószínűleg sosem voltál, mert olyankor megszűnik a külvilág és más nők nem léteznek. A leírás alapján te ezt még nem élted át.
2017. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Rossz. Nem azért mert van egy álomnőd, hanem mert mindenki mást elutasítasz. Ráadásul ennek az álomnőnek éppen csak a vércsoportja nincs eldöntve, ilyen részletes listát valószínűleg senki nem fog teljesíteni.
2017. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

En egyaltalan azon csodalkozok, hogy tudtak veled osszeallni az exeid. Egy ilyen felszines pocst, mint te....

Hallgass a baratodra, gondolom o legalabb latja mekkora nyomorek vagy.

2017. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Na ezért sírnak itt naphosszat a férfiak, hogy a nők mennyire csalfák, megbízhatatlanok, ribik... Mert ezek a lények jelentik nektek a NŐ-t.
2017. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Semmi baj, nyugodtan dédelgesd a vágyálmaid. Amíg nem állsz szóba velünk, "nem fullos" nőkkel, legalább megkímélsz minket az önzésedtől és az éretlen, felszínes hozzáállásodtól.
2017. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Jaj Tegnap írt itt egy pasi az álomnőjéről aki természetes vörös, dús hajú, alul szőrös több nyelven beszél, stb. Hiába fog vizuálisan ingerelni a nő hiába dögös, egy idő után úgy is a jelleme lesz a döntő. Mekkora pofára eséseket tartogat az amikor valakit teljesen a külsőségek vezetnek. :D Hajajj

Egy életre szóló lecke lesz..

2017. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Utolso, attol, hogy vki a kulsejevel foglalkozik, meg nem lesz ribi. Epp ez az, hogy kerdezo, kb. semmi erdemlegeset nem irt rola. Ahogy az exeirol sem, neki rohadtul nrm szamit ami belul van :D. O meg ki tudja, hogy nez ki...
2017. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, mutass már egy képet, hogy neked milyen a "fullos nő", mert ami az én lelkiszemeim előtt megjelent a leírásodból, az inkább ócska, mint fullos
2017. máj. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!