Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik lányt választanátok barátnőtöknek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy belsőre mind egyformák.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2017. máj. 23. 20:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

#14: 2 év fogyózás és sportnak azért már van eredménye.


Tegyél fel egy képet egy hasonló alkatú lányról, mint te.


Egyébként hidd el, nem csak a vékony nők jönnek be, egy kis gömbölyűség itt-ott tökéletes, de a nagyon molett lányok tényleg nem jönnek be

2017. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Sex, öhmmm. Illetve sixth. :)
2017. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
64%
170 cm vagyok es 60 kg. Nem vagyok molett, de vekony sem, ilyen alkat sem vagyok. Soha nem leszek olyan mint a kepen szereplo lanyok :( es a pasinka ez tetszik. Mindehol ezt hallom!!! Minden pasinak vekony a baratnoje es ott gombolyuek ahol kell.. Egy pasim volt aki kondizott is es tokeletes volt, de szex csak ketszer volt,utana mondta,hogy alkatilag felejtos vagyok neki :( allitolag az agyban is bena voltam, mert hamar elfaradtam, es nem tudtam eleg gyorsan meg sokaig lovagolni..es kerte,hogy fogyjak meg, de nem ment par honap alatt sem, tartom a sulyomat :( szakitott velem :(
2017. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
35%
De most lehet lesz megint pasiim :DD ez legalabb jo ..csak most sokat kell tennem erte,hogy jo legyen a testem. :p
2017. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
77%

#23

Szerintem azért nincs pasid mert szimplán hülye vagy hatalmas elvárásokkal.

Vagy csak egy béna troll.

2017. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

170/60 teljesen jó testalkat (mármint amire a számokból lehet következtetni). Nem pálcika vékony, nem is molett.


Nem tudom honnan veszed, hogy a férfiaknak csak a 40 kilós nők jók. Van akinek belefér ez az ízlésébe, van akinek nem. Ugyanaz, mint a kis mell vs nagy mell. Én szeretem a kicsit, az egyik barátom meg C alatt nem is tartja nőnek a nőt. Nincs általános "a férfiak csak azt szeretik" típus

2017. máj. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Troll a 23-as. Ne foglalkozzatok vele! Idepiszkít a jó kérdésemhez.
2017. máj. 23. 22:10
 28/35 anonim ***** válasza:
4, 6 , szeretőnek :)
2017. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Sorrend:


1

6

2

4

5

3


Ha csak egyet lehet választani: 1

2017. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha belsőre megfelelnek, akkor mindegy nekem. Ha tényleg erőltetem a választást, akkor a 6-os vagy az 1-es.
2017. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!