Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti melyiket "választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyiket "választanátok"?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, sajnos még mindig szűz, de még csókolózni se csókolóztam sose. Tisztában vagyok a régi hibáimmal, próbálok javítani, próbáltam javítani mindenen ami lehet, de egyszerűen nem jön össze semmi, a lányok vagy lekoptatnak, vagy teljesen átnéznek rajtam. Tényleg nem tudom, hogy min kellene még változtatnom, rengeteget fejlesztettem magam, minden szempontból.

Na már most leszögezem, hogy nem csak a szex miatt szeretnék barátnőt, de nyilván, gondolhatjátok, nagyon vágyom rá. Nagyon sokáig úgy voltam vele, hogy meg se fordult a fejembe a prostizás, de most már tényleg elegem van, szóval nem mondom, hogy nem gondolok rá, hogy milyen lenne, ha elmennék egy fizetős lányhoz.

Itt jön a kérdésem. Lányok, ti mit tolerálnátok inkább? Úgyis kérdezhetném, hogy mit választanátok? Egy srácot, aki sose csókolózott még senkivel, vagy egy olyan srácot, aki prostival volt először? (Nyilván nem reklámoznám, de lehet egyszer kiderülne) Köszönöm szépen a válaszokat.



2017. márc. 29. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

23 évesen nem késtél le semmit. Sokan csak ilyenkor kezdik az életet.

Hogy a kérdésre válaszoljak: inkább választanám azt a srácot, aki nem volt még senkivel.

2017. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Engem nem zavarna hogy semmi tapasztalatod nincs, sőt még izgatna is hogy én vehetem el a szüzességed minden szempontból. ;)

A prostizást viszont nem tudnám tolerálni. Hazugságra épülő kapcsolat úgyis a kukában végzi, ha meg elmondod úgyse jövök veled össze, mert az agyonhasznált nő lebegne a szemem előtt és az összes undorító férfi akivel így én is közvetett kapcsolatba kerülnék. Már a gondolattól is hányingerem van. :(

23L

2017. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nekem mindegy. A prosti az en szememben ugyanaz lenne, mintha meg senkivel nem lettel volna, mert tapasztalatot maximum annyit ad, hogy lattal mar noi nemiszervet es tudod melyikbe kell dugni. Kielegiteni nem fogsz tudni ettol meg not (illetve nem fogod tudni, hogy tudsz-e, mert a prostit ezer szazalek, hogy nem fogod, es nem is ez lesz az egyuttlet celja), csokolozni nem tudom szoktak-e manapsag a lakasos prostik, nem vagyok ennyire tajekozott ezen a teren... :D De lehet azt se fogsz. Igazabol a prosti kb majdnem ugyanaz, mintha guminot dugnal, csak elethubb az erzes.

Szoval nekem aztan mindegy, csak ne hidd azt, hogy a szex a prostival ugyanolyan, mint egy baratnovel.

2017. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2-es, hidd el, ugyanezek a gondolatok bennem is meg vannak, sose akartam ilyet, és valószínű nem is fogok elmenni, csak valamikor már az elkeseredettség ilyen gondolatok felé terel...
2017. márc. 29. 11:24
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

A srácot választanám, aki még nem csókolózott senkivel, én is később kezdtem az ilyesmit, és ettől nem lenne a másik kevésbé vonzó. Viszont ha megtudnám, hogy prostival volt, az nagyon nagy csalódás lenne, és nem bírnék vele lenni. Szerintem sokkal rosszabb, ha ennyi idősen valaki prostival van. Nagyon kiábrándító lenne, szóval én is arra biztatlak, hogy várj még és ismerkedj lányokkal :)

22N

2017. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
H a prostin kívül semmilyen tapasztalat nincs, akkor én nem akarok vele szenvedni.
2017. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ez az a téma, amiben SZIGORÚAN tilos bármilyen női tanácsot meghallgatni. Kérdezd a férfitársaidat inkább, akik megtapasztalták már ezen két opció következményeit élesben.


A kedves nőnemű tanácsadók nagyon szépen elképzelnek egy daliás szőke lovagot, aki 23 évesen még nem szexelt, milyen izgalmas, egy szűz srác, aki csak nekem tartogatta magát...


Na itt álljunk meg és minden demagóg szarságot felejtsünk el!


A nagy igazság, nagy mintán az, kb számokba öntve, hogy egyik sem jó kimenet. Egyikkel sem jársz jól. Én pl elmondtam a szüzességet is, több lánynak. Vesztemre, pedig nagyon értelmes lányok voltak. Csak egyszerűen furcsállták, látszott rajtuk, hogy lenézik az egészet. Ez van a realitásban, és nem az amit itt vizualizálnak a lányok. 23 évesen már NEM egészséges, nem normális. Ez ilyen korban már egy betegség amit le kell gyűrni. Ezen nincs mit szépítgetni.


Ez egy olyan lelki béklyó állapot, amiből ki kell törnöd, mert te magad döntöd romba vele a kapcsolatot, a nők max a lelkük mélyén tudják, hogy valami nem oké veled, ha eddig nem sikerült. Nem mondják ki, de a szemükben látni fogod higgy nekem.


A prosti egy olyan dolog, ami egy dologban segít. Megtenni a legelső lépést. Legyőzni az első kis dombocskát, hogy aztán meghódítsd a legnagyobb hegyeket is. Már bebizonyosult, hogy segítségre szorulsz, nem szégyen ez! Egy lökés kell. Egy olyan lökés, ami után végre kijelentheted, nem vagy szűz. Szó sincs érzelmekről, szó sincs guminő effektusról vagy szexuális tapasztalatról. Ez színtiszta pszichoterápia.


Sokunknak segített itt, sokunk ekkor érett férfivá és megtette az első lépés egy igazi barátnő felé. Ám a dolognak itt jön a buktatója... méghozzá az, hogy a nők 90%-a nem tolerálja. Ha szűz vagy kb 40-50%, hogy befolyásolja a továbbiakat (akár a te önbizalmad szakad össze, akár a reakciók). A prosti viszont 90% hogy szakítást eredményez.

Ezért azzal a kitélellel élj ezzel a pszichoterápiás lehetőséggel, amennyiben képes vagy eltitkolni. Komolyan mondom SENKINEK ne mondd el, akkor NEM derülhet ki. Még a legjobb barátodnak SEM!

Egyszerűen egy lánnyal vesztetted el régen, egyéjszakás kaland volt. Még csak nem is hazugság.


Egyszerűen ne adj alkalmat, hogy kiderüljön.


Ha elkezdünk számolgatni, akkor ki fog jönni, hogy az utóbbi eset kockázata kb 0%-hoz közelít. A szüzesség bevallása és bénázás 23 évesen 40% kudarccal végződik, míg a prosti bevallása 90% szakítással végződik.

Egyértelmű, hogy a prostizással és a letagadással jársz a legjobban. Ne várj, mert úgy jársz mint én... évekig bénáztam, évekig hallgattam a morális erkölcsös női okoskodást, végül nem tettem semmit... évekkel később szántam rá magamat, ahogy sok itteni társam.

Már nagyon sok talán 30-40 esettanulmányt elolvastam ezzel kapcsolatban az évek alatt, és aki magában tudja tartani (persze semmi más jelenbeli dologban nem szabad a hazugságra építeni, de ebben igen. Sőt kell is) - szóval ezen kimenetek esetében szinte senki nem bánta meg. Tapasztalatot nem itt kell szerezni, hanem ezt követően. Rajtad áll, hogyan élsz a lehetőséggel!

2017. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező ne hallgass az utolsóra. Azzal jársz a legjobban, ha teljesen magadat adod és őszinte vagy. Ezzel jársz a legjobban, mert nagyon sokan szeretik fényezni magukat, mert azt hiszik, hogy ezzel jobbak lesznek. Pedig ez tévedés. Tudom, hogy szar az, hogy nem volt még senkid, de gondolom nem jönnél össze bárkivel. Akiknek már csomó kapcsolatuk volt azok általában szinte bárkivel összejönnének és akiknek nem volt 20 év felett párkapcsolatuk azok általában inkább megválogatják, hogy kivel legyenek együtt, én is ilyen vagyok.

Na és nem kell reklámozni azt, hogy nem volt még barátnőd, de ha szóba kerül akkor nyugodtan elmondhatod, mert ha értelmes akkor megérti. Aki meg ezért megfutamodik szerinted jó partner lenne? Szerintem az a szánalmas nem az, hogy nem volt még senkid. Majd eljön a te időd csak ne idegeskedj!

2017. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!