Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik nőt válasszam, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt válasszam, melyik nőt választanátok?

Figyelt kérdés

4 Nővel ismerkedek és mind a 4 nő akarna is valamit tőlem, csak nem tudom eldönteni hogy melyik lányt válasszam hosszú komoly kapcsolat céljából.


1. Bogi: Nagyon csinos, jó alakja van, de elég buta, beszélgetni alig lehet vele.

2. Andi: Szintén nagyon csinos, már intelligensebb, el lehet vele beszélgetni, de nagyon undok, beképzelt.

3. Niki: Átlagos lány, de azért jó alakja van, kedves aranyos, és aránylag beszélgetni is lehet, viszont eléggé fontos neki az egzisztencia, anyagiak.

4. Évi: Átlagos arc, de sajnos picit duci (75 kg) de nagyon kedves, figyelmes, aránylag okos is, viszont úgy tudom többet keres mint én.


2017. máj. 10. 10:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha rám hallgatsz azt csinálsz, amit akarsz...
2017. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Minden normális értékrendű férfi Évit választaná. (Miért van olyan érzésem, hogy te Évi vagy? :D)
2017. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Minden normális értékrendű férfi Évit választaná. (Miért van olyan érzésem, hogy te Évi vagy? :D)


Ha egy férfi nem vonzódik a ducikhoz, akkor már nincs normális értékrendje??? Amúgy Gábor vagyok ;)

2017. máj. 10. 10:18
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létedre legyél már annyira tökös, hogy tud mit szeretnél és ne mások mondják meg. 31/F
2017. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

én Évit választanám, de biztos, hogy neki is vannak negatív tulajdonságai


24F

2017. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezek közül egyiket sem választanám, mert az első 3 személyiségileg egy nulla, az utolsó meg láthatóan nem tetszik neked (őt inkább ne válaszd, megérdemelné, hogy egy olyan srác mellett legyen, akinek tetszik húsosabban is, nemcsak azért van vele, mert "hát már kéne vki mellém, de a másik 3 jelölt katasztrófa". Inkább keress mást. Ha nagyon akarsz, akkor meg azt, aki a legjobban tetszik.
2017. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Dugd meg az első hármat (és a negyediket is, ha szereted a ducikat), aztán keress egy normálisabb ötödiket hosszútávra. :D
2017. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"én Évit választanám, de biztos, hogy neki is vannak negatív tulajdonságai"


Igen van, bocsi ezt elfelejtettem leírni, nagyon kupis a szobája, abszolút nem szereti a rendet

2017. máj. 10. 10:29
 9/23 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet egyértelműen eldönteni.


Ha Bogit lehetne tunningolni agyilag....

Ha Andi idővel ráeszmél, hogy nem a legjobb úton jár....

Ha Niki meglát mást is, mint az anyagiak....

Ha Évinél nem frusztrál, hogy többet keres....


De egyiknek sem láttuk pl az arcát ;)

2017. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Neked is jobb lesz, mert igazaból nem szereted egyiket sem, meg nekik is, hogy megszabadulnak egy ilyen több vasat a tűzben tartó, hányadék embertől, mint te
2017. máj. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!