Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként mégis hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként mégis hol lehet isnerkedni komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés

Egyre jobban nyomaszt, hogy nekem ez nem megy...

Mikor megyek az utcán, látom a lányokat és eszembe jut, lehetnék a pasija, nevetnénk, jól meglennénk. Kapcsolat a cél, nem az alkalmi. Társkeresőztem, de az kapcsolat teremtésre egy vicc. Mindenki annyira unatkozik ott, hogy az időt húzza. Vagy melltartós, harisnyakötős képeken kiskutyát smárol. Vagy csak havert keres. Vicc az egész, sokszor demoralizáló lelkileg.


Kocsma, diszkó kizárva, ott sem ismerkedik az ember hosszú távra, legalábbis nekem nem pálya. Már azon gondolkodom minden szembejövőt megszólítok, azzal beljebb lennék... tényleg ennyire nevetséges a dolog?


2017. máj. 25. 11:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

utolsónak: SWAG !XD


szép, akkor lehet így is.

2017. máj. 25. 15:06
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
10: Nagyon ötletes, nőként nekem nagyon bejönne ez! Nem kell ezt túltolni, csak lazán ismerkedni. Aztán vagy összejön, vagy nem.
2017. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
67%
Utolsó...psssszt. Nőként itt nem szabad megszólalni! :) Amúgy ez tényleg jó :)
2017. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tudom 13-as. Lepontoztak a válaszom miatt, hogy nem olyan könnyű nőként ismerkedni. De pontozzanak csak, ha ettől azt gondolják, önigazolták magukat! :)
2017. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

itt gyk-n :D


amúgy legjobb, ha valamilyen közös hobbin keresztül. lehet ez munka, sport, zenestílus, bármi, ahol biztosan adott, hogy van egy nagy közös kedvencetek.


vagy az is jó, ahol ez ugyan nem biztos, viszont adott egy alapvető bizalom, pl házibuliban van közös ismerősötök

2017. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Most voltam az italdiszkontban és van ott egy új csaj, mindig vidám. Bemutatkoztam, ő is, megfogdostam (a karját) és mondtam, hogy de jó kis csaj vagy, nevetgéltünk. Még élek. Nem olyan nehéz ez. Mondjuk nem keresek senkit. Aztán, hogy miből lesz komoly kapcsolat, ki tudja. Előző "csajom" meg úgy történt, hogy ő szedett fel engem. Párszor voltam nála, aztán megcsókolt, én meg álltam, mint szamár a helyen.

Párszor megdugott, aztán csak röhögtünk. Én még most is röhögök, és curvára nem értem. Aztán kidobott. Biztos csak arra kellettem neki.

2017. máj. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem igazán érdekel ki hány pontos. Nem vagyok puzsér, hogy pontozzak.
2017. máj. 26. 13:31
 18/19 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Egy heteroszexuális komoly párkapcsolatban általában 1 db férfi és 1 db nő van. Hogy összejöjjenek, ahhoz találkozniuk kell, tehát elvileg ugyanott érdemes ismerkedéssel próbálkozni nőknek és férfiaknak. Tök irreleváns, hogy a válaszoló nő, vagy férfi.


Mondjuk nekem eddig 3 kapcsolatom volt, egyiket még középsuliból ismertem, a másikat egyetemről, a harmadik meg egy haverom unokatesója, akivel baráti összejöveteleken találkoztunk.

Kb az összes ismerősöm, aki minimum pár hónapja együtt van a párjával, az suliban, munkahelyen, vagy haveri társaságban ismerte meg a barátnőjét/barátját.


#10

Ez nagyon jó! Tök jó ilyen sztorikat olvasni :)

2017. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hat, en tarskeresozom...demoralizalo az egesz. Kezdem azt erezni, hogy csak az idom veszi es jobban jarnek, ha hanyagolnam az egeszet
2017. máj. 27. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!