Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten több nő van mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten több nő van mint férfi ha komoly kapcsolat a cél?

Figyelt kérdés

Nyilván látja mindenki hogy jóval több férfi van. Álltalában ezek a férfiak csak szexet akarnak vagy kapcsolatban vannak.


Tehát akkor interneten több nő akar komoly kapcsolatot mint férfi?


2017. máj. 1. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs erre statisztikai adat és nem lehet általánosan kijelenteni, hogy azok a férfiak csak szexet akarnának, vagy kapcsolatban vannak.

Ugyanúgy a nőkre is rá lehetne akkor húzni ezt az általános h..lyeséget, hogy csak szexet akarnak vagy kapcsolatban vannak.

2017. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Továbbá én pl olyan helyen lakok, egyetemváros, ahol ha felmész egy bizonyos közismert társkeresőre és 18-28 éves korig keresgélsz csak képes regisztráltak közt, akkor az arány kérlek szépen, 10 akárhány plusz oldal a nőknél, 4-5 oldal a férfiaknál.
2017. máj. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg igen, több olyan nő van, aki komoly kapcsolatot szeretne, mint olyan férfi.


Viszont ez nem számít.


A komoly kapcsolatot kereső nők is egy idő után be fognak dőlni valamelyik aktuális charme-os mosolyú Casanovának, aki csak meghúzni akarja őket, és továbbra sem fognak törődni a komoly kapcsolatot kereső férfiak nagy részével.


Elég megnézni itt a GYK-n, hány nő írja, hogy valami házas, vagy mezei szoknyapecér húzogatja, de a múltkor azt mondta neki, hogy üngyürübüngyürüm, "vajon akkor többet érez irántam"?

2017. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismerek hivatalos statisztikát.Csak a magam nevében tudok nyilatkozni.Monogám kapcsolat a célom, amiben több személy jelenléte számomra nem kívánatos.Tapasztalataim alapján 95%-ban olyan férfiak írtak rám eddig, akik csak szexet keresnek(volt, aki pénzt is ajánlott érte).És ez nem függ a külsejüktől.Ez az egyik téveszme ezen az oldalon.
2017. máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

#4-es: persze, hogy nem függ össze a külsejükkel. Mert ezt a stílust azok a férfiak nyomják, akik kb minden nőneműre (beleértve a pillangókat, elefántokat, és delfineket) ráírnak, és abban reménykednek, hogy 1 millió kérdésből valaki csak igent mond.


Nekem is van ilyen ismerősöm, kövér, alkoholista, és a topmodelltől, a 120 kilós nőig mindenkinél bepróbálkozik gondolkodás nélkül, aztán valahány % igent mond.



Ettől függetlenül nem veszem észre, hogy az, hogy szintén monogám kapcsolatot keresek (ahogy a korábbi kapcsolataim is azok voltak, sosem csaltam meg egy nőt sem) bármilyen előnyt jelentene a kalandorokkal szemben.


Inkább azt látom online és offline is, hogy van különböző típusú kalandor (nem feltétlen kinézeten múlik), és valamelyik előbb utóbb leénekli a bugyit a nőről, én meg maradok a kedves, de átlagos férfi, aki nem képes ugyanazt a pezsgést nyújtani, mint a hétpróbás szoknyapecérek.

2017. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A válaszok száma alapján egy nő sincs!

:D

2017. máj. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"Ettől függetlenül nem veszem észre, hogy az, hogy szintén monogám kapcsolatot keresek (ahogy a korábbi kapcsolataim is azok voltak, sosem csaltam meg egy nőt sem) bármilyen előnyt jelentene a kalandorokkal szemben."


Az én esetemben sem előny, ne aggódj. :)Prűd, maradi nő vagyok, mert nincs gusztusom azokhoz, akikhez az illetőnek van. :D De akkor sem fogok ezen változtatni.


"Inkább azt látom online és offline is, hogy van különböző típusú kalandor (nem feltétlen kinézeten múlik), és valamelyik előbb utóbb leénekli a bugyit a nőről, én meg maradok a kedves, de átlagos férfi, aki nem képes ugyanazt a pezsgést nyújtani, mint a hétpróbás szoknyapecérek."


Vannak ilyen nők, de nem mindenki.Nálam kicsit több kell a bugyi leénekléshez, mint az akármilyen külső és a jó szöveg.Eléggé tapasztalt és öreg vagyok már ahhoz, hogy bedőljek a kalandoroknak.

2017. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként valószínűleg pont emiatt nehéz ismerkedni: "Tapasztalataim alapján 95%-ban olyan férfiak írtak rám eddig, akik csak szexet keresnek(volt, aki pénzt is ajánlott érte)"


Egy társkereső oldalon (de akár az életben is, pl a munkahelyemen), mire oda jutok, hogy egyáltalán észreveszek egy újonnan megjelent hölgyet, addigra a házas, egy alkalmas kapcsolatra gyúrók tömegei már mindent tudnak róla, már mindegyik 3x bepróbálkozott, a nő meg vagy megszívta már 1-2 alkalommal, és innentől olyan mint egy sündisznó, vagy rájött, hogy itt mindenki csak megkapni akarja, így elkezd automatikusan az összes férfire úgy tekinteni, hogy csak egy a tömegből.


Nem túl szerencsés felállás.

2017. máj. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Régóta vagyok fent, 10ből 8 pasi komoly kapcsolatot akar tőlem.


Ha csak szexet ajánlanak fel egy nőnek, akkor valami gond van a csajnál..


Hogy nézel ki? El tudod magad tartani? Mennyi idős vagy?


A férfiak beérik fiatalsággal, vékony testtel, csinos ruhákkal és átlagos anyagi helyzettel. Én se tudok valami sokat nyújtani, de ezek megvannak és alig ír valaki szex ajánlattal.

2017. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9. Kamu.....tuti pasi vagy vagy valamit ultra feminista csaj
2017. máj. 1. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!