Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz ha egy huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha egy huszonéves pasinak nem vesznek lakást a szülei?

Figyelt kérdés

Hallom, hogy a nők a pénzre mennek és azokra a pasikra akiknek van saját lakásuk. Viszont senki nem ismerek, aki önerőből megkereste rá a pénzt, akinek van, annak a szülei vették, legalábbis az Y generációban. Pár ember van akit ismerek és külföldön dolgozott évekig, úgy tudott félretenni egy magyar lakás árára, de ezen a néhány emberen kívül senki mást.

Mennyire gáz a nők szemében, ha nekem nem vesznek lakást a szüleim?


2017. máj. 25. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A mostani barátomnak munkája sem volt, az édesanyjánál lakott, most meg hat év után közösen vettünk egy kis lakást...de mindegy mit írok, úgyis ugyanúgy fel lesz téve ez a kérdés még vagy százszor, hiszen mindegy mit írnak a nők, csak a lakás-bmw kell nekik biztosan...
2017. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz? Épp múlt hétvégén voltam egy házavató kis fogadáson, ott a szülők vették a házat a gyereküknek. A társaságból mindenki csodájára jár, meg hitetlenkedik, mert ilyenről még nem is nagyon hallottunk, hogy egy szülő csak úgy vesz lakást/házat a gyerekének. Mármint persze, hallottunk ilyenről, hogy ahol pénzt sz..nak, ott ez van, de átlag anyagi helyzetben levő családoknál még nem is láttam ilyet. Még a kocsi is óriási dolognak számít.

Amúgy én nő vagyok, a páromnak nem vettek lakást a szülei, bár eleve úgy építették a házukat, hogy az emelet egy külön lakrész legyen, szóval most ott éldegélünk átmenetileg, de alig várom, hogy együtt kezdjünk bele a "saját ház projektbe".

2017. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!