Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akik mertetek kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik mertetek kezdeményezni! Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Összejöttetek/visszautasítottak? Ismertétek korábbról a pasit? Milyen módszerrel nyitottatok felé, ami nem tűnik túl nyomulósnak?
2017. máj. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle,,ha kicsit is van esélyed tetszeni fog a pasinak,,nekem legalábbis tetszene ha kezdeményezne egy csaj nálam :)
2017. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vadidegennel ismerkedtem mindig is. Helyzetfuggo: kutysja volt: a kutyahoz mentem oda.

Padon ult,megkerdeztem odaulhetek-e es beszeltem tovabb.

Itt gyiken irtam mar privit.

Szorakozohelyen tancnal odamentem es elkezdtem vele tancolni.

Nagyon sok volt. Nem lett a 98%-bol tali sem. Kapcsolat egyikbol se. Nem egyejszakasra mentem,igy a korai szexet visszautasitottam volna.

N

2017. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából élőben adott már jeleket, de nagyon ritkán futunk össze, facebookon meg nem mer írni :( ezért gondoltam, hogy megpróbálom, de félek a visszautasítástól.
2017. máj. 25. 22:52
 4/8 RoseTyler ***** válasza:
Volt, akit megcsókoltam (egyetem, 1-2 hónapos ismeretség után, aránylag sok időt töltöttünk együtt órákon kívül), össze is jöttünk. Volt, akinek társkeresőn küldtem valami izét (már nem tudom, mi volt, de nem üzenet) tetszésnyilvánításként, szintén összejöttünk. Volt gázabb próbálkozásom is fiatalon, azt hagyjuk. :D Esélytelen volt. :D
2017. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Ne szégyelld, a Doktornál talán még én is bepróbálkoztam volna, pedig nem vonz a saját nemem :D
2017. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 RoseTyler ***** válasza:
#5: :DDD
2017. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Hát így kommunikáció. Bmiről. Ha nyitott volt rá; király. Ha nem; nem.
2017. máj. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jellemzően csak odamentem, ahogy a helyzet adta, beszélgettem, kicsit flörtölgettem, nem titkoltam, hogy tetszik. Ha vevő volt rá, akkor minden ment a maga útján már, ha nem, akkor értettem a távolságtartásból és többet nem foglalkoztam vele. Általában idegen vagy csak felületesen ismert pasikkal csináltam ezt, de valami katalizáló közeg mindig volt (tehát nem csak úgy odamentem mellé az utcán, hanem vagy egy társaságban voltunk alapból, közös ismerősökkel, vagy valami koncerten, csapatjátékos rendezvényen kerültünk egy helyre). Többször jött össze, mint nem. A férjem is így ismertem meg :)
2017. máj. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!