Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Természetes vörös hajú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes vörös hajú lányok vannak itt?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzónak találom az eredeti vörös hajszínt, és a hozzá tartozó fehér bőrt. Zavarna titeket, hogy ennyire meghatározó a megjelenésetek az ismerkedésben? Természetesen ez önmagában nem elég, kell legyen összhang sok minden másban is, de amellett, hogy ritka, különlegesnek is tartom ezt a színkomplexiót.

2017. máj. 26. 00:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#9.Az a te egyéni problémád'...
2017. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Tyűűűűűű, természetes vörös haj, fehér bőr.

Szeplő minél több, annál jobb. :D Szemüveg opcionális.


Imádom.:P

2017. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
én is imádom a vörös hajú (pláne szeplős) nők, lányok látványát. és én sem ismerkedek, de a portréfotózást szívesen gyakorolnám rajtatok, ha érdekel valamelyikőtöket!
2017. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az én hajam eredetileg barna, de kb egy évig voltam vörös, és imádtam. <3

Feltűnő, magaiztos és szexi voltam benne, vagy legalábbis nagyon elhittem. XD

19/L

2017. máj. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Régen nagyon zavart,hogy megbámúlnak az extrém fehér szeplős bőröm miatt .

De ahogy idősödtem ez már nem érdekelt,gyerekeim barátai-barátnői hitetlenkedve kérdezik a hajszínem,mert ugye narancsos tűzvörös...-"Nemár ez eredeti?"

Jót mosolygok rajtuk.


Egy elönye,hogy a családom nagy tömegben is rögtön megtalál:)

2017. máj. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Bár én barna hajú ės szemű lány vagyok ,de mikor kicsi voltam akkor gyönyörű vörös voltam ės a hajamban is most van sok...meg mivel amikor valaki megszületik kék a szeme nah nekem sötét kékesill zoldes szemem volt. Meg nagyon feher bőrű vagyok es szemüveges is voltam szval....jah most en is ilyen lennek csak az anyatermeszet kozbetett -.-"
2017. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!