Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképű mérnöknek lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű mérnöknek lehet osztrák/német barátnője?

Figyelt kérdés

Én nem csak a pénz miatt mennék ki, hanem azért mert nekem a kinti nők jobban tetszenek külsőre. Ezzel nem is vagyok egyedül mivel a "piaci" értékük is jóval magasabb mint a magyar nőknek, egy magyar nőt 50 Euro-ért megkaphatsz szexre kint, egy osztrák csak már egyből 200 Euro-t elkér ugyanazért, és rengetegen inkább a drágábbat választják. Na de ez most lényegtelen, természetesen nem prostikban gondolkodok, hanem komoly kapcsolatra, akár feleségnek.

Tudom, egy kelet-európai férfi hátrányból indul kint társkeresésben, de ha jóképű, ad magára, kondizik és ráadásul nem egy utolsó mosogató mint oly sok magyar kint, hanem egy mérnök, akkor lehet esélye egy nyugati csajnál?


2017. máj. 26. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#9

Oh, így már egészen más, leborulok előtted!

Ha jól sejtem a mérnöki diploma megszerzése mellett társadalomtudomány ágon is képesítetted magad nem is csekély mértékben.

2017. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem örömmel várnak a német lányok egy ilyen fiút, minden esélyed meg van hogy párt találj kint vagy családot alapíts. Én drukkolok neked!
2017. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, add elő ezt egy emancipált, nyugati nőnek.
2017. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ha osztrák/német nő lennék, már e pár sor után is kizárnám veled az ismerkedést, de hogy a kérdésre válaszoljak: honnan tudjuk mi ezt? Próbálkozz az ismerkedéssel, és kiderül. Németül azért nem árt tudni, mert kevés nyugati nő tud magyarul, hiába drágább a vaginájuk a fenti tájékoztatásod szerint.
2017. máj. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Napi provokatív kérdés,gratulálok :) Amúgy meg nem értelek. A kérdésben még barátnőt írsz,a kifejtésben viszont már prostikat.. aztán meg terelsz,de akkor mi értelme volt beleírni ezt a nyilvánvaló hülyeséget(amit nem is tudom honnan szedtél) a nők piaci értékéről?Aztán meg ez a lenéző, "én jobb vagyok mint a többi söpredék, mert én mérnök vagyok",na ez mondjuk jellemző szinte az összes mérnökre (nagy az arcuk a semmire)..nem kellesz te szerintem a kutyának sem, a nyugati nőknél pedig esélyed sincs ilyen felfogással (a magyaroknál sem).. szxr vagy :DDD
2017. máj. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha mérnök lennél, akkor tudnád, hogy Magyarország nem keleten van, hanem középen. Európa közepe Magyarország, tőlünk van minden keletre, nyugatra. Egy jóképű mérnöknek bármije lehet.
2017. máj. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Magyar nő vagyok, mégpedig átlagos külsejű nő. A volt férjem angol. Kint Angliában mindig akadt udvarlóm és komoly kapcsolatra kellettem, pedig a vaginám piai ára úgy látom, még az osztrákot sem éri el, akkor az angolt pláne. Érdekes, ha a nőt nem tárgynak tekintjük mennyire nem számít a származása, ugye?

Amúgy egy magyar pasi piai értéke milyen? Melyik nyugati nőnek kell egy hímsoviniszta korcs? Mert egy normális férfi bármikor talál bármilyen nőt, de te.....inkább lennék egy utolsó mosogatóval mint veled, te mérnökök gyöngye....

2017. máj. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy miután leadják amit le kell az ô zsebükben is csak 50 euró marad, tehát 50-ért csinálta, jó ha ezzel tisztában vagy. N
2017. máj. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Attól mert mérnök vagy, még nem leszel,értékes ember. Föleg amiatt ahogy az embereket látod. Te máris pénzbe mérsz mindent. Ha meg nem prostiba gondolkodsz akkor minek ez a hasonlat..egyébként vannak 70-50 eurósok is, ami már hozza a pesti szintet...

Idekint is vannak ocsmány nők, odahaza is szépek. Tegyél rendet a fejedbe.

2017. máj. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!