Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt itt sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt itt sokan hogy egy nőnek könnyebb a társkeresés amikor eleve jóval több csinos nő van mint helyes jóképű férfi?

Figyelt kérdés
2017. máj. 3. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
És tényleg basszus...!
2017. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Úristen mekkora felfedezést tettél.
2017. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

Ott a pont. ;D

Amúgy nem gondolják, csak valamire fogni kell a saját sikertelenségüket.

21/L

2017. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Bizony egy nőnek sem könnyű a szemétdombról előkotorni a kincset:)
2017. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Mert akinél a 3,14na, annál a hatalom? :D
2017. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Mert magukkal vannak elfoglalva.
2017. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

"Miért gondolják azt itt sokan hogy egy nőnek könnyebb a társkeresés?"


Azért mert a nőé a választás luxusa.


Nőként, ha már átlagosan nézel ki, akkor úgy kell levakarnod magadról a férfiakat bármelyik online társkeresőn, ha nem csinálsz semmit, akkor is naponta tucatnyi levelet kapsz férfiaktól. A te dolgod csak annyi, hogy válassz a jelentkezők közül.


Nőként, ha már csak átlagosan nézel ki és nem vagy szociopata, meg tudsz szólalni társaságban, mindig lesz egy-két férfi, aki járni akar veled, és ezt a tudomásodra is hozza. A te dolgod csak annyi hogy igent vagy nemet mondj a közeledésükre.


Ha meg csak azt nézed, hogy egy férfi jóképű-e, akkor meglehetősen sekélyes szempont alapján szűröd ki a jelentkezőket.

2017. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%

hol vannak ezek a nők cseszdmeg?!

egy vidéki kisvárosban élek. még egy átlag alatti (!!!) csaj is vélogathat a pasik közül.

hatalmas férfitöbblet van..elképesztő...

Én egy jó srácnak tartom magam, az élet minden területén, és szánakozva nézek tükörbe hogy itt a környéken még egy átlag csajt sem találok, mert nincs!? vagyis van, de rájuk emnnek a swagek, meg a gazdag arcok, és én pislogok.

ez nem sírás amit írtam, csak afféle segítségkérés, hogy hol ez a szép csinos nő?!

2017. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
7. Látom a kérdés második felét nem értetted meg csak hajtogatod a hülyeséged
2017. máj. 3. 14:18
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Milyen érdekes, csinosnak mondott nő vagyok, ráadásul úgy gondolom, a plázacicákhoz képest jóval magasabb intelligenciával rendelkezem, mégis azt vettem észre, hiába vannak rólam jó véleménnyel a férfiak a társkereső oldalakon, valahogy mindegyik egy idő után eltűnik. Az a nő, akiért egy kicsit tenni kell (elmenni sétálni, átbeszélgetni rengeteg estét, megismerni egymást rendesen már nem menő, manapság mindenki azonnal az ágyban akar kikötni vagy még el sem jutnak odáig se).

Nem vagyok egy prűd nő, de számomra megbotránkoztató, hogy sok nő mire képes azért, hogy felkeltse a férfiak figyelmét. Van néhány ismerősöm, aki férfiként keres párt és sokszor ha nem látnám, nem is hinném el, milyen üzeneteket kapnak a nőktől. Tisztelet persze a kivételnek.

2017. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!