Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek végleg elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek végleg elrontottam vagy még helyre tudom hozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Összeszedtem minden bátorságomat és leültem mellé a vonaton beszélgetni. Sajnos a beszélgetésünk óta eltelt egy hónap mert sokszor én sem találkoztam vele meg amikor találkoztam is vele akkor sajnos nem mertem odamenni hozzá. Igazság szerint nincsen sok önbizalmam mert ő volt az első lány akihez odamentem és beszélgettem vele így érthető, hogy nagyon zavarban voltam. Amikor beszélgettem vele észrevettem rajta, hogy ő is zavarban volt. Az is eltántorított, hogy amikor ültem a vonaton és amikor ő felszállt olyan volt mint ha észre sem vett volna, nem is köszönt és akkor azt hittem, hogy nem is érdeklem vagy egyszerűen nagyon szégyellős. Legutóbb amikor láttam a vonaton amikor készült lefelé szállni mélyen a szemembe nézett és én is az övébe és sajnos már ennyitől is nagyon zavarban voltam és meg sem mertem szólalni.


Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy szerintetek lenne e még esélyem, hogy újra beszélgessek vele?


Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. máj. 28. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nézd, megtetted a lépést, innentől kezdve nem gondolom, hogy bármit helyre kéne hoznod.

Ha ő akar valamit, akkor majd ő is tesz egy lépést. A nézés az nem lépés...

2017. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
legközelebb látod, akkor leülsz mellé és beszélgetsz vele..
2017. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lépj tovább. Engedd el koncentrálj egy másikra
2017. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csak sajnos nem olyan könnyű elengedni. Ha nem láthatom állandóan hiányzik. Talán egyszer sikerül túltennem magam rajta.


Köszönöm a válaszaitokat.

2017. máj. 29. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem írtad le a lényeget! Amikor beszélgettetek mi volt a téma? Hogyan reagált? Hogy bucsuztatok el? Mit éreztél, mennyire figyelt rád? Mik voltak a válászai? Csupa csupa apró dolog amire ha figyelsz akkor tudod merre lépj.
2017. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szia.


Amikor leültem mellé akkor bemutatkoztam neki és ő is nekem. Sajnos sokat nem tudtunk beszélgetni mert hamar le szállt a vonatról de az iskoláról beszélgettünk, hogy hol tanul milyen szakon ő is érdeklődött felőlem, hogy hogyan tovább az érettségi után, szeretnék e rendőr lenni. Azt vettem észre, hogy nem csak fél mondatokkal hanem egész mondatokkal válaszolt.


Amikor készült leszállni a vonatról akkor megkérdeztem tőle, hogy holnap is ezzel a vonattal jön e és mosolyogva mondta, hogy igen és elköszöntünk egymástól.

2017. jún. 17. 13:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Na látod mennyi csupa-csupa fontos információ tehát egyértelműen szimpatikus voltal neki, nyugodtan felezd le most a félénksegedet legalább - 50%al :) szerintem ne halgass azokra akik azt írják "várd meg hogy ő keressen stb..." nyilván ugyan annyira felénk mint te, nyugi a legközelebbi beszélgetés már egy kicsit könnyebben fog menni.
2017. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy az önértékelésemmel és az önbizalmammal is problémák vannak. Mindig azt beszélem be magamnak, hogy mit akarok én tőle, kevés vagyok én hozzá és sajnos ez is eltántorít. Próbálok rajta változtatni csak sajnos nem megy.
2017. jún. 17. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Figyelj mindenkinél mindig egyenlő esélyel indulsz, ezt jól jegyezd meg. Ne félj mert azzal csak magadnak ártasz. Ugyan olyan ember Ő is mint Te, ebben nincs semmi.
2017. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazad van :). Össze kell szednem magam és beszélgetni kell vele.
2017. jún. 17. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!