Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy az életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy az életemet már végleg elrontottam, és kilátástalan az életem?

Figyelt kérdés
Egyedül maradtam 25 évesen. Se párom, se gyerekem, semmim nincs, egyedül vagyok. Pedig az élet értelme ez.
2016. ápr. 12. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze magad és elõre!
2016. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A jó pasik már mind foglaltak, és a jó alatt nem a külsőségekre gondoltam. Egy normális embernek már ilyenkor van egy stabil párkapcsolata.
2016. ápr. 12. 15:56
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon tévedsz, a statisztikák szerint egyre inkább kitolódik a családalapítás, mert az emberek (nők és férfiak egyaránt) tanulnak, karriert építenek és csak utána kezdenek el családalapításban gondolkodni. Nem vagy lemaradva semmiről.
2016. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

25 évesen teszel fel ilyen kérdést!

Talán 10 év múlva már érdekesebb!

2016. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
tágítsd a látókörödet, mert a kérdésből lejön hogy szűklátókörű vagy!
2016. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

"Pedig az élet értelme ez." Pff, a francokat. 25 évesen meg még messze nem vagy lecsúszva semmiről.


Önsajnálat helyett pedig megtölthetnéd értelemmel, célokkal az életed. Nem késő barátokat találni, hobbit keresni, sportolni, kreatívkodni, munkahelyen fejlödni, tanulni, sorolhatnám napestig. Eljön majd az a párkapcsolat is, elhiheted, de nem arra kéne ennyire rágörcsölni és beállítani az élet egyetlen értelmének, sokkal kiegyensúlyozottabb lennél.

2016. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen ilyenen aggódsz? Előtted még az egész élet! Fiatal vagy fel a fejjel. Akár lány vagy, akár fiú, semmiről se csúsztál még le!
2016. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség! Nőként meg sokkal jobbak az eselyeid, talalni valakit. Az élet értelme ha ez lenne, mar a fel ország megkattant volna.
2016. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Te szegény, mindjárt megsajnál... ja nem, mégsem, a szimpátiám nem olyanokra verem el, akiknek szó szerint a legkönnyebb az élete és még úgy se boldogulnak. 21 századi, európai, feltehetően jómódú nőként gyakorlatilag semmi akadály nincs az életedben a párkeresés terén, ha pedig még ilyen egyszerű pályán is képes vagy elhasalni, akkor tégy egy szívességet a természetes kiválasztódásnak és kösd fel magad. Nem akarom a szuicid embereket sértegetni, de aki ilyen szinten életképtelen annak nem igazán lehet mást mondani, ez kb. olyan, mintha Bill Gates panaszkodna arról, hogy jaj de mennyire nehéz napról napra élnie abban a hatalmas szegénységben, amiben nyomorog.
2016. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez az a nő lehet aki minden nap itt sipárog, de írni azt nem tud vissza.
2016. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!