Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnnek a kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnnek a kapcsolatban élő nők gyakran "könnyebb prédának", mint az egyedülállók?

Figyelt kérdés

Az egyedülállókról sokszor szabályosan lerí, hogy marha jól elvannak egyedül, "elegem van a pasikból", büszkén vonulnak, sokszor ridegnek, elutasítónak tűnnek, szóval abszolút nem látni rajtuk, hogy vágynának egy mindent elsöprő szerelemre. Azt sugallják, "büszke szingli nő vagyok", hagyjatok békén, a saját utamat akarom járni.


Ezzel szemben a kapcsolatban élő/házas nők mintha jobban kaphatóak lennének a férfi-női csikicsukira, incselkedésre, szemezésre, jobban örülnek a kedves szavaknak, gesztusoknak, bókoknak, dícséreteknek, gyakran szinte felajánlkoznak, tálcán kínálják magukat, nyitottabbnak tűnnek az ismerkedésre, ami azért elég érdekes.


Sok vacak kapcsolat, együttélés, házasság van, ezt tudjuk, de lassan már oda jutunk, hogy nincs is értelme rákérdezni arra, hogy van-e barátjuk, mert a testbeszédükből, viselkedésükből mindent ki lehet olvasni. És végső soron ez a lényeg - ami belülről, ösztönösen jön, annak nem lehet parancsolni.


A férfiakat kérdezem első sorban: ti is észrevettétek ezt? Ha egy kapcsolatban élő nő megtetszik nektek és nyitottnak tűnik, ti belementek randizásba? Tényleg lassan eljön az az idő, hogy ha barátnőt akarsz, kapcsolatban élő nők között kell keresgélned, az egyedülállókat meg hagyd a francba?:)



2017. máj. 28. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert néha jó érzés látni, hogy attól, hogy kapcsolatban vagyunk, más férfiaknak is tetszünk. (Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy bármire is kaphatóak lennénk-legalábbis magamból kiindulva, de jól tud esni egy-egy bók).

Tessék egy őszinte női válasz, jöhet a leszavazás ;)

23/N

2017. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán láttam ezt. Nyilván ha egy nőnek bókolnak, az minden nőnek jól esik, de egyáltalán nem gondolnám, hogy kapcsolatban élő nők könnyebben adnák magukat. Max akkor, ha szar kapcsolatban van, de nem mer szakítani, mert fél, hogy egyedül marad, és már kapcsolatban keresi az újat. Ez viszont nem túl gerinces dolog.
2017. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért tűnnek könnyebb prédának, mert csak szórakozást keresnek.Könnyebben kaphatók alkalmi dolgokra.

Az egyedülálló nők egyrésze nem véletlenül van egyedül, mint jó magam is.Megtanulták pár nélkül is élvezni az életet, a szabadságuk fontosabb.Ha újra el akarnának köteleződni, akkor már jobban megválogatják kivel is.Köztük kevesebbet találnak a Férfiak csak kalandokra.

2017. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es mondja! :)

Nekem is jólesik, ha megkapom bók formájában, hogy bizony nem csak a párom az egyetlen, akinek tetszem.


Az elismerés mindenkinek jólesik, és nem von maga után megcsalást.

2017. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha kapcsolatban vagytok, miért akartok a párotokon kívül más férfiaknak is tetszeni? Nem az a normális, hogy ha szerelmes az ember, akkor csak a párja (és a véleménye) számít neki és senki más(é)?
2017. máj. 28. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Én például amikor kapcsolatban voltam, azért voltam nyitottabb más férfiakkal, mert így ők is tudták h nálam van egy határ, amit nem léphetünk át soha a barátom miatt. Viszont ennek ellenére tök jól elvoltunk, hülyéskedtünk, minimális flört még belefért. Viszont ha szingli vagyok, akkor a férfiak nem állnak le és ennél többet akarnak. Miközben én csak szimplán haverként akarom jól érezni magam velük. :D
2017. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5.: de, persze, a disney mesékben a rózsaszín ködtől. De 5-10 év után jó hallani, hogy még "kívánatosak" vagyunk, mint ahogy gondolom a ti egótokat is simogatná, ha ehy fiatalabb lány kicsit végigstíröl titeket. Ne legyünk már álszentek, kéremszépen. Ha a férfiak azt tudják hangoztatni, miután egy-egy nőt megnéztek az utcán, hogy hűséget fogadtak, nem vakságot, akkor szerintem felesleges azon fennakadni, ha egy nő örül, ha más férfiak csinosnak látják. Ettől még a párunkat szeretjük és nem fogjuk megcsalni.
2017. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nős pasi is sokkal több nyomul vagy kezd ki az emberrel, mint szingli.Sőt megkockáztatom a társkereső is több a nős pasi.
2017. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A magam részéről amióta kapcsolatban vagyok azóta könnyebben haverkodok, viccelődök felszabadultabban a pasikkal, mert egyértelmű így, hogy NEM flörtölök velük...


Míg korábban mindig meg kellett gondolnom, mert a kedvességet, mosolyt/humort már bátorításnak, kezdeményezésnek vették, hogy úúgy is bejönnek, pedig csak barátságos voltam


Valószínűsítem, és ebből következik, hogy a szingli jelneség is ezért van:

"sokszor ridegnek, elutasítónak tűnnek, szóval abszolút nem látni rajtuk, hogy vágynának egy mindent elsöprő szerelemre. "


-> Francnak sincs kedve magyarázkodni, ha a másik félre érti.


Én részemről ennyi az oka.


Ja és hozzáteszem, hogy a férfiakat sem kell félteni: munkahelyemen dettó, sajnos még durvábban csinálja 1-2 férfi mér a barátságos incselkedés határát átlépve inkább már többszöri szexuális tartalmú üzenetekkel próbálkoznak az amúgy KOMOLY KAPCSOLATBAN lévő férfiak... Ami már nekem is fura olykor, olyan utalásokkal..


Párom férfi haverjai szintén szoktak bókolgatni, flörtölni, de ők is inkább finoman, de ott is volt, hogy már-már zavarba jöttem egy pillanatra. Pedig hosszú kapcsolatban vannak..


Szóval itt (is) két oldala van az éremnek.

2017. jún. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!