Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan, hogy találkoztatok egy nagyon szép nővel, gondoltátok, hogy biztos az egekben vannak az igényei, és kiderült, hogy abszolút nem?

Figyelt kérdés

A legtöbb férfi egy ilyen nő láttán elsőre általában ezt gondolja. "Biztos csak adoniszokkal randizik." "Miért pont egy magamfajta kéne egy ilyen nőnek?" "Oda se megyek hozzá, nem hiányzik, hogy körberöhögjön." "Tuti, hogy fennhordja az orrát." stb...


Aztán megismertétek(pl. új kolléganő a melóhelyeteken), és kiderült, hogy szó sincs ilyesmiről, a külső terén egyáltalán nem válogatós(max a magasság számít neki), belső terén pedig az alaptulajdonságok megléte az, ami fontos neki egy férfiban(figyelmesség, megbízhatóság, kedvesség, udvariasság, humor, stb.).


Találkoztatok már ilyen nővel/nőkkel? Amikor kiderült, hogy abszolút nincsenek nagy igényei, utána hogy álltatok hozzá? Volt, hogy be is próbálkoztatok ezek után nála?



2017. máj. 28. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Én tudok ilyenről, egyetemen egyik csoporttársam nagyon szép, de ennek ellenére elég önbizalomhiányos és van egy hihtetlenül aranyos srác a csoportban, viszont abszolút nem néz ki jól...nekem a szemembe se mer nézni, nemhogy kezdeményezne :D De ugye a lányon látszik, hogy nem lehetnek nagyok az igényei, így elkezdett írogatni neki folyton, elhívta randizni is, de végülis a lány nemet mondott. Szóval, bepróbálkozni bepróbálkozott, bár ha a lánynak nagyobb önbizalma lenne, nem hiszem, hogy megmerte volna.
2017. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A legrosszabb ***** válasza:
Olyan volt már többször is, akik elég szépek voltak, én meg kis naivként feltételezni mertem róluk, hogy nincsenek igényekben totál elszállva. Nos, igazából nem csalódtam bennük, hozták a papírformát a róluk kialakított sztereotípiák terén.
2017. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Ja, volt.. és magasban is voltak az igényei. már ott megakadt a dolog, hogy ő diplomásként (valami büfészak) nem áll le egy szakmunkással.


innentől kezdve nem is figyeltem arra, hogy mit mondd.

2017. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikus! A nagyon szép nőktől félnek a pasik, pedig többnyire rosszul mérik fel a helyzetüket!
2017. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdés, az egekben vannak az igényei azt takarja, hogy szeretné a párjától azt, amit ő is tud nyújtani? Vagy hogy magához képest is irreális?


Rengeteg olyan roppant csinos és szép nőt ismerek, aki sztem magához képest nem rendelkezik irreális elvárásokkal. Ált. a párjaik náluk vmivel lejjebbi kategóriából vannak külsőre, azzal sincs bajuk, ha randizni a balatonparti kolbászoshoz mennek vagy csak a Duna-partra, nem milliomos a párjuk, és nem tartatják el magukat. Valszeg közmunkással nem fognak összejönni, de inkább az attitűdbeli különbségek miatt (akire most gondolok, az pl. felsővezető, ambiciózus hölgy).

2017. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!