Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerűen nem találok normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodor91 kérdése:

Egyszerűen nem találok normális lányt. Aki kedves, okos, és szép, pedig abszolut nem vagyok valogatós, es csunya se!?

Figyelt kérdés
Egy olyat aki Nem jár állandóan bulizni, nem cigizik. és na. NORMÁLIS.25 éves vagyok. Komoly hoozzá állásom van az élethez. De egyszerüen a mai nöknek ugy látom csak a hülyesség jár Fejükben. Semmi családcentrikusság- oda adas nincs bennük. Szerintetek még letezik ilyen lány?

2016. dec. 4. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Ez nem válogatás kérdése....Egyszerűen tényleg alig van normális lány...De kinek mit jelent a normális
2016. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem épp olyan vagyok, mint a leírás. Normálisnak mondanám magam, kedvesnek is, nem tartom magam hülyének, sokan dicsérnek, hogy szép vagyok, és nem is cigizek :D

De ha elméletileg nem vagy csúnya akkor hogy hogy nem találsz magadnak senkit? :O ezt nem igazán tudom megérteni...

2016. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

igen, én ilyen vagyok, és 3 és fél éves kapcsolatban élek


nem iszom alkoholt, nem cigizek, nem járok bulizni, családot szeretnék, szép is vagyok, sportolok, az egészséges életmód híve vagyok, van munkám, igaz a fizetés azért hagy némi kívánnivalót maga után, de hát ez van, szeretek olvasni..stb.


van hobbid? járj a hobbidnak megfelelő területekre, sportolj


sok sikert és kitartást :)

2016. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%

gyakorikerdesek.hu álomnők.... gyakorikerdesek.hu álomnők mindenhol.


Vicc.... ha van egy ilyen kérdés, ahol egy srác leírja hogy miért nincsenek ilyen meg olyan nők, tuti hogy a válaszadók fele PONT olyan mint ami a leírásban van. A gond csak az hogy ez a valóságban iszonyatosan ritka, miért pont itt gyakorin hemzsegnének az álomnők?


Kérdező: én magam nő létemre látom a kortárs csajok viselkedését egyetemen, és nagyon kiábrándító, konkrétan én alig tudok barátkozni, mert nekem is komolyabb felfogásom van. Jó bulizni szeretek, mint a többiek, de amiket ott leművelnek néha rosszul leszek tőlük. Sajnos a 20on éves kiscsajok nagy részét semmi nem érdekli, max annyi h legyen meg 2-esre a vizsga, aztán irány pasizni, dugni össze vissza, na meg persze a vásárlás, smink, divat és celebek. Illetve egyetemen van még a másik véglet, a furák, de ők már tényleg nagyon furák :) Eddig másfél év alatt 1 olyan lánnyal találkoztam, aki 20on éves, gyönyörű, okos, kedves, nem az a hüélye p.csa stílusú, és nagyon jó barátnők vagyunk.

Szóval, ha még nekem nő létemre is nehezen esik a BARÁTKOZÁS, akkor el tudom képzelni hogy a normális és komoly fiuknak milyen nehéz lehet a PÁRKAPCSOLAT keresés.

2016. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

Én ilyen vagyok, csak család nem kell.


Egyébként nálad mit jelent az odaadás?

2016. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
4-es, talán mert aki olyan, az most is buliban van, nem otthon ül a gép előtt.
2016. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Az okos jelzővel kizártad a 99%-át, a széppel már csak 1:10000-hez aránynál jársz, a kedvessel együtt pedig csak millióból egyet ha találsz.

És ez nem túlzás, csak rögtön megjellennek itt az olyanok, akik szerint:

okos = tud késsel villával enni

szép = naponta fürdik

kedves = útbaigazított valaha vkit

2016. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

7-es válaszoló! OTT A PONT!!!!!

Irritáló hogy ilyenkor minden nőcske ide írogat a saját egóját fényezve, remélve azt, hogy egy normális adonisz félisten epekedve ír nekik privátot...

2016. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

:D normális sosem voltam, nem is szeretnék az lenni. Hülyének sem mondanám magam, szerinem rendelkezem némi aggyal is. Azt, hogy szèp vagyok-e vagy sem èn nem tudom eldönteni, de a visszajelzèsek alapján nem vagyok ronda ès voltam párkapcsolataim is, jelenleg is van.

Állandóan nem járok bulizni, viszont e-cigizek.

Én odaadónak tartom magam ès nemcsak a párommal hanem a barátaimmal is odaadó vagyok.

Nem vagyok különleges, sok ilyen lehet még mint èn. Ha egyáltalán nem találsz senkit, akkor talán mègsem vagy olyan tökèletes mint amilyennek hiszed magad.

Próbáltad megkeresni magadban is a hibát?

2016. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Miért, szerintetek mit jelent az odaadó? Kitörli a popsimat kaki után. Minden pasi rabszolgát akar.
2016. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!