Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig érdemes várni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni, hogy (ismét) felhozza a talit?

Figyelt kérdés

Bizonytalan vagyok egy fiú kapcsán, akivel 1 hete beszélgetek, minden nap megkeres, beszélünk. Eddig volt már egy fix talink lebeszélve (egy programra mentünk volna), de berakták aznapra dolgozni, ezért off lett. Mondta, hogy ami késik, nem múlik. Meddig lenne érdemes várnom rá, hogy újból kezdeményezzen konkrét időpontot?


(Páron biztos írnátok, hogy kezdeményezzem én, de nem szeretnék nyomulósnak tűnni vagy kellemetlen helyzetbe hozni magam, hogy kiderül, ő csak simán barátkozni akar, én meg többre gondolok).


2017. máj. 29. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy kifogàs volt a munka dolog,ha nem hozza fel ne hozd fel neki..mert akkor valószínű hogy nem akar talàlkozni.
2017. máj. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Nem volt szándékomban nekem felhozni a dolgot. Hááát...remélem, a munka nem volt kifogás. :(
2017. máj. 29. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Élőben találkoztatok már?
2017. máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Élőben ismerkedtünk meg egy rendezvényen... ami azt illeti, ő nézett ki engem ott, de nem beszéltünk. Utánam keresett facen és leírta, hogy szimpatikusnak talált, csinos vagyok, szívesen beszélgetne velem, megismerne.


Én 19 vagyok, ő 23.

2017. máj. 29. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor annyira nem lehet veszett ügy. Szerintem nem gáz, ha egy beszélgetés kapcsán rákérdezel, hogy mikor futtok össze. Ez nem feltétlen takar randit, aztán majd alakul.
2017. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, kérdezz rá nyugodtan, esetleg szeretné-e bepótoloni a múltkorit.

Ha valóban szimpatizál veled, kerít megfelelő alkalmat, és ez még nem is nyomulás.

Ha mégis annak veszi, hízelgő is lehet számára :-)


N

2017. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!