Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 170 centivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 170 centivel és 53 kilóval érdemes lenne átoperáltatnom magamat nővé?

Figyelt kérdés
Szinte mindenhol azt olvasom/hallom, hogy egy pasi 180 alatt nem férfi csak egy senki/egy törpe a csajok szemében és 80 kiló alatt pedig kisfiú. Egész életemben rengeteg negatív megjegyzést és elutasítást kaptam a magasságom illetve súlyom miatt. Alapból rendkívül nőies alkatom van (keskeny váll, törékeny kar/ujjak/láb, kicsi "finom" arccsont) és ezért nem meglepő, hogy képtelen vagyok még a 60 kilót is elérnem. A magasságommal meg aztán végkép nem tudok mit kezdeni. Főleg az utóbbi zavar jobban. Annyira kiábrándultam már a nőkből, társkeresésből és a sok önbizalompusztító megjegyzésből adódóan en bloc az összes emberből, hogy nagyon gondolkozom azon, hogy miután lediplomázok és normális fizetésem lesz, hitelt veszek fel és nővé operáltatom magamat, így legalább a jelenlegi paramétereimet tudnám kamatoztatni. 10-ből sztem legalább 7 csaj biztos azonnal elfogadná a törékeny/vékony alkatomat női változatban főleg, hogy szó szerint KÉPTELEN VAGYOK HÍZNI. Komolyan! Egész héten reggeltől estéig zabálhatnék (hamburgertől kezdve a csokis süteményen át a csirkepörköltig bármit), akkor sem szednék fel max. 2-3 kilót rövidtávon, a zabálás befejeztével pedig visszafogynék. Mit gondoltok rólam és a helyzetemről? Ti a helyemben mit tennétek? (képzeljétek magatokat a bőrömbe)

2017. máj. 26. 23:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ. Hajlandó lennél férfival, úgy hogy te vagy a nő?
2017. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha már hitelt vennél fel erre, akkor elkölthetnéd valami "férfiasító" cuccokra is, biztos vannak valami drága szerek pl. szteroidok, növekedési hormonok stb. amiktől nőnél :D Lehet még magasodsz is pár centit

Kivéve ha titkon tényleg az a vágyad hogy nő legyél és nem csak végső elkeseredettségedben mondod

2017. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2: A tudomány jelenlegi állása szerint nincs olyan szer, amivel huszonévesen utólag lehetne a magasságot növelni (a lábeltörős hülyeséget most mellőzzük), miután beforrtak az epiphysis fugák. Növekedési hormonnal legfeljebb csak az orrom vagy a májam lenne 3-szor akkora.
2017. máj. 26. 23:58
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

154 cm vagyok.

Hozzám képest magas vagy.

Persze nem a 180 cm-es szuper,hosszú, szexi combú csajoknál kellene próbálkozni.

Hanem a tacskólábúakat is!

2017. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*észre kellene venni
2017. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

" Mit gondoltok rólam?"


Hogy pontosan úgy sírsz itt, mint egy kislány...


Ha meg objektíven nézem: pont ilyen alkatú hapsikat simán látok barátnővel, igaz, ők nem rinyálnak.

2017. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem.


Hacsak nem akarsz átoperáltként rögvest leszbikus is lenni, merthogy te amúgy a nőket szereted, ugye...

Nnomost ezzel csak annyi a baj, hogy a lakóságentitások 4-5%-a buzoid hajlam, és ennek is kábé a fele a férfi. Szóval az eddigi 47-48%-os lehetőséged hirtelen lecsökkenne 2-3% közé.

Ráadásul ezt a 2-3%-ot kéne kiszúrnod a 47-48-ból (utána próbálkozni, oszt még akkor is vagybejössz-vagynem)!


Szerinted mennyi lenne AKKOR az esélyed a sikerre, ha most szerinted nincs?

2017. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

És ennek mi értelme lenne?

A párkapcsolataidra ez még egy plusz bélyeget nyomna. Gondolom nem pasit akarsz, akkor maradnak a leszbikus nők, de az ő esetükben is tabu lehet egy transznemű, főleg ha még nincs teljesen kész a műtét.

2017. máj. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell átoperáltatnod magad. Így is meg tudnak rakni téged hátulról. Bár ha mindig így hisztizel nem csodálom, hogy senkit nem érdekelsz.
2017. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%

Én ezt gondolom, hogy jól megtervezett edzéssel/kajával egy év alatt kiváló formát hozhatnál. 53 kg tényleg nem sok, de az 170 az átlagos magasság, nem rossz az. Bele kéne vágnod és csinálni. Inkább menj, és kérdezd meg a gyúrósokat, ők szívesen szoktak segíteni ilyenben akár privátban, akár kommentben. Biztos kapnál pár hasznos tippet, hogyan edz és egyél.

30/f

2017. máj. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!