Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyobb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyobb esélyem lenne közvetlenül ébredés után csajozni?

Figyelt kérdés
Normál esetben 170 magas vagyok - ha fizikai munkát (kondizás, pakolás, kemény takarítás) végzek akkor 169-re megyek össze, de néha csak kíváncsiságból reggelente megmérem magamat és ilyen átlag 1,5 centivel vagyok magasabb (főleg ha sokat alszok). Az bizonyára teljesen evidens, hogy a nőknek minden egyes centi számít, de lehet, hogy érdemesebb lenne közvetlenül ébredés után elmenni valahova és csajokkal ismerkedni, mert lehet, hogy éppen sikerülne összejönni olyan lánnyal, akinek ez a 1,5 centi hiányzik ahhoz, hogy magassarkút is bátran fel tudjon venni. Vagy szerintetek ez hülyeség? Bár szerintem is, mert 175 alatt szvsz kvázi esélytelen egy férfi, de azért 1,5 centi csak egy szemmel látható növekedés. Főleg, hogy volt már csaj, aki összejött volna velem, ha 170 helyett 172 lennék (ezt konkrétan el is mondta nekem). Végül még egy dolog és ez lehet már tényleg nagyon belemagyarázás, de azt vettem észre, hogy reggel több csaj szokott megbámulni a buszon (amikor ritkán előadásra megyek), mint este. Ez is lehet azzal a 1,5 centivel van összefüggésben? Ti mit gondoltok erről az egészről?

2017. máj. 13. 11:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Az a másfél centi akkor se számít, ha a pötsödről van szó!

Komolyan azt hiszed, hogy a csajokban van ilyen beépített szenzor, hogy rád néz, centire tudja, milyen magas vagy, és 170 felett OK, kerek 170 alatt(169.9-től) pedig vörös felirat villog a homlokodon, hogy "kuka"??


Hát neked se a magasságod miatt nincs barátnőd!

2017. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Mi? A? Fasz?
2017. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
O istenem.
2017. máj. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
:DDD
2017. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
xd arra gondoltál már h reggel kipihentebb vagy és talán azért...
2017. máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Igen, de elsősorban nem azért, amit leírtál.

Reggel, az ébredés utáni 70-100 percben az ember taramaxin szintje jóval magasabb. Ez a hormon felel azokért az apró tudat alatti gesztusokért, amelyek vonzóvá teszik az embert a másik nem szemében. Ez evolúciósan kialakult dolog: az őskorban általában este, a vadászat után a férfiak túl fáradtak voltak a szexuális aktushoz, ezért rendszerint reggel kerítettek rá sort, és azoknak a férfiaknak lett több utódja, akikben a taramaxinszint reggel magasabb volt.

2017. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Csuda egy lények ezek a nők, én mondom. Nem elég, hogy messziről megérzik hogy egy férfi mennyit keres, még centiméter pontossággal a magasságot is be tudják lőni, mert beépitett lézeres magasságmérőjük van a szemükben. Mi lesz a következő, a súlyt is meg tudják mondank gramm pontossággal?

Szarkazmus OFF

2017. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Krukutyán Levente ***** válasza:
94%
Azt gondolom, hogy ez egy egész jó trollkodás volt, jót nevettem, köszönöm barátom.
2017. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Nekem, ha rendes sört iszok, akkor 18,3 centi a farkam, amikor alkoholmentes sört iszok, akkor viszont csak 18.

Egyszer kocsmázni voltunk haverokkal, de én kocsival voltam, úgyhogy alkoholmentes sört ittam.

Odalépett hozzám egy szuperdögös nő, és azt mondta, hogy szeretne leszopni, de csak akkor, ha 18,2 centi, vagy annál nagyobb a farkam.. persze megpróbáltam hazudni, de lemérte digitális tolómérővel, és végül nem szopott le :(

Szar az élet.. tanulság, mindig csak rendes sört igyál.. :(

2017. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

A kérdés qrvára nem trollkodás! Aki normális felnőtt férfi méretekkel rendelkezik - és azt is megteheti, hogy ő válassza ki a hozzá leginkább illő lányt - az el sem tudja képzelni, hogy nekem mennyire gyötrelmesen nehéz a társkeresés.

#9: Sok értelme volt hozzászólnod, főleg, hogy neked is csak megszületned volt nehéz (örülj a 18 centis farkadnak meg a magasságodnak, amit a szüleid adtak neked).

2017. máj. 13. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!