Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlag alatti férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti férfiaknak a külsejük miatt nincs sikerük a nőknél vagy a jellemük olyan ami miatt leginkább?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Mindkét eset előfordul, néha egyszerre is érvényesül a két dolog. De leggyakrabban a jellembeli hibák okozzák a sikertelenséget.
2017. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
ez a görcsös nőkeresés állandóan...
2017. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Az előnytelen külső miatti kudarcok által kialakított frusztrált és megkeseredett jellem a gond.
2017. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
#3 pontosabban, a frusztrált és megkeseredett jellem már csak hab a tortán, az alap probléma a külsővel indul.
2017. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Nem igaz!!! Szerintem ha jó jelleme lenne, akkor találhat csinos nőt is magának..
2017. máj. 31. 10:16
 6/15 anonim ***** válasza:
Jaj, te milyen álomvilágban élsz? Tudod hány csúnya pasi van, akinek egyébként jó a jelleme, de a csinos lányok le se szarják? Itt minden második kérdés erről szól...persze, van pár százalék esély arra, hogy csinos barátnője lesz, de kinek mi a csinos. Meg miért is várnánk el egy csinos lánytól, hogy ne a jóképű pasik között válogasson, ha egyszer megteheti.
2017. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jellem a fő tényező, az hogy jól tudja előadni a sikeres vezérhímet. A külső csak másodlagos, DE azért az is sokat számít. De csúnya pasi simán lehet sikeres ha jól előadja az alfahímet.
2017. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Tudod hány csúnya pasi van, akinek egyébként jó a jelleme"


És ezt te honnan tudod?? Jártál velük, éltél velük kapcsolatban? Ismerkedtél velük?

2017. máj. 31. 10:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Érdekes módon én barátnak mindig jó lennék. Szerintem itt meg is lett válaszolva az, hogy nem a jellememmel van baj. Csak ugye én meg haverságból nem kérek, így ekkor szoktam elköszönni minden jelölttől - ha havernak jó vagyok, akkor párnak is. Ugyanaz az ember maradok attól függetlenül, hogy hogyan hivatkozik rám.
2017. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nyilván egy átlag alatti férfi sikertelenségeibe a külseje is belejátszik, mert a legtöbb ember válogat külsőleg, meg fontos nekik, hogy anyu-apu, barát mit szól a választottja külsejéhez. Illetve ált. amit adunk, azt szeretjük visszakapni egy kapcsolatba.


De ha egyáltalán nem talál magának semmilyen barátnőt, ott tuti baj van a jellemmel is, vagy akkor az a bibi, hogy neki csak olyan nő jó, aki nála 6 kategóriával jobb (az meg tud válogatni, és az esetek többségében talál ugyanolyan személyiségűt csak szebb kivitelben), és a többi nőt nem veszi emberszámba.


Ismerek olyan elég előnytelenül külsejű embert, akire rengeteg nő csorgatja a nyálát, miután megismerni. Olyan dumája van, hogy kifekszik tőle az ember... nem erőltetett, csípőből jön, nagy intelligenciáról tesz tanúbizonyságot. Pedig tényleg minden, amit el tudsz képzelbi, zömök, tömzsi, köpcös, alacsony, foghíjas, bazi nagy lapos orra van, kopaszodik, öltözködése sem kifejezetten stílusos... és mégis.

2017. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!