Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér férfiaknak és kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér férfiaknak és kövér nőknek ugyanolyan nehéz a társkeresés?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 06:50
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Igen határozottan nehéz.

Kb így nézek ki [link]


És ilyen nőt akarok:


[link]


Remélem összejön. Nagyon szeretném.

F35

2017. máj. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

A kövér nőt 1-1 éjszakára bevállalja valaki, a kövér férfit nem.


De kövér nőnek sem jobb lenni, az sem jó érzés, ha tudod, hogy csak elkeseredett kanos pasik akarnak üríteni veled.

2017. máj. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kövér férfiaknak sokkal nehezebb.

Kövér nő vagyok, viszont alacsony, és szép arcom van. Sosem volt különösebb problémám a pártalálással, sőt elég sokan kezdeményeznek nálam még így is, hogy jegygyűrűt hordok.

Ahogy én észrevettem, sokkal több férfi van, akinek bejön ez a bögyös-faros testalkat, és kimondottan ez a zsánere, illetve ha valaki ad magára és ápolt, akkor sokan "bevállalják". Olyan nő viszont nagyon-nagyon kevés van, akinek bejön a zsíros férfitest. A mackós alkat (széles vállak, izmos végtagok, nagy testi erő, és 180 cm vagy magasabb) még igen, de egy átlagos magas, túlsúlyos pasi, aki sose sportolt az életben, gyakorlatilag esélytelen. (Tudjuk, kivéve, ha pénze van, de az már nem párkapcsolat, hanem üzlet.)


Azt azért leszögezem, hogy egy túlsúlyos pasi, ha jó a személyisége, ápolt, és legalább néha hajlandó mozogni, hogy legalább legyen valami alakja, az tud párkapcsolatot találni. Hamarabb, mint alkalmi szexpartnert!

2017. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem,inkább könnyű, sok kövér pasinak lehet sok kövér csaja...Dunát lehet velük rekeszteni...én szörnyű módon elhízottnak látom s magyar népességet...
2017. máj. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy kövér pasi senkinek se tetszik, egyszerűen nincs olyan nő, akit ez izgat. Minél kövérebb, annál nehezebb párt találni.

Egy kövér nő sok pasinak bejön, van akit kimondottan ez izgat.

Itt is él, hogy minél kövérebb, annál kisebb esélye van. De legalább 10-15 kilóval kitolódik az a súlyfelesleg, aminél esélytelen lesz.

2017. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csóró kövér nőnek simán lesz pasija. Ha szakít párjával, akkor egyből lesz egy másik pasija. Ellenben. Csóró kövér férfinak, soha nem lesz nője. Csak akkor lesz nője, ha gazdag.
2017. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Csóró kövér nőnek simán lesz pasija. Ha szakít párjával, akkor egyből lesz egy másik pasija. Ellenben. Csóró kövér férfinak, soha nem lesz nője. Csak akkor lesz nője, ha gazdag."


Baromság, ha jó a dumája és humora van egy csóró kövér pasi hamarabb talál jó nőt magának, mint egy kövér csaj, mert a pasiknak nem számít a jó duma és a humor.

2017. máj. 31. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kövér nő vagyok,de se mellem se seggem,szimplán nagyon nagy darab vagyok.Na ez teljesen kizáró ok a pasiknál.Szinte mindnél.Szóval nekem spec. nagyon nehéz.De azt pl. simán el tudom képzelni hogy egy bögyös-faros kövérebb csajszinak van bőven rajongótábora.Kövér férfi ismerősömnek is nagyon nehéz,mondjuk neki lehetetlen elvárásai vannak a nőkkel szemben,szupermodell barátnőt akar.
2017. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!