Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy megy ez a gykn? Mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy ez a gykn? Mindenki folyton fent van, van párja (főleg nők), nettó 250 et lazán zsebre tesznek és osztják az észt (férfiak is, akik sikeresek a nőknél), hogy rajtuk kívül mindenki szerencsétlen a csajozásban? Vagy inkább sok a troll?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, ha van egy kapós kérdés. Akkor a legtöbb nő úgy kezdi, hogy barátja van (mégis mindig itt van fent). A legtöbb férfi meg úgy, hogy a te koszos kis 180 vagy 200 nettóddal mit akarsz, amikor én 250-300 at kapok és így sincs csajom? Vagy van, mert én vagyok a Jani. Önfényezés?
2017. máj. 31. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

1. Igen, van párom, és nő vagyok. Én szeretek tanácsot adni, azért vagyok fent. Nem feltétlenül azért megy fel ebbe a kategóriába vki, mert szingli és elege van belőle. Egyébként, mielőtt párommal összejöttem volna, szerencsétlen voltam nőként, 23 éves koromig csak alkeszek, csövesek, nagypapik, cigányok, drogosok, szellemi fogyatékosok szólítottak le. Párom sem egy alsóneműmodell típus.

2. Igen, hazaviszek 250e-t Ft-ot, idegennyelvű ügyfélszolgálatos/konzultánsként. Nem lazán teszem zsebre, hálás vagyok, hogy ennyit adnak a munkámért, és teszek is érte, lelkiismeretes munkaerő vagyok, 2x emelték a fizetésemet, mióta itt dolgozom. Más helyen 2 diplomával, felsőfokú nyelvtudással, adminisztrációs tapasztalattal nem épp könnyű munkára kiszúrták volna a szemem nettó 100-zal.

3. Én sosem olyan értelemben írtam mindezt le, hogy aki nem keres ennyit vagy nincs párja, az lúzer. A lúzert csak akkor használom, ha vkinek csak sír a szája, de nem látja be, hogy a hozzáállása rémes vagy hülyén általánosít ("nem találok átlagos lányt, mert minden nőnek a bunkók kellenek, én meg túl rendes vagyok" aztán belinkelt egy képet egy sminkeletlen modellről, róla meg kiderül, hogy ő meg messze nincs az átlagostól). Plusz azt írom le, hogy 250e-t kereső, dolgozó nőként én nem kezdenék fizikai közmunkással vagy olyannal, aki nagy néha összehoz 20e Ft-ot alkalmi munkából, és a többi időben meg a kanapén hever, sörözik és focit néz. Mert hozzáállásban sem passzolnánk, és veszekedés lenne.


Nem tartom, amit leírtam, önfényezésnek. Most hazudjam, hogy nincs senkim, ha van, és hazudjak a fizetésemről?

2017. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk pont a kőműves nem fog ide írni munkaidőben. Ha valaki irodában dolgozik, előfordulhat, hogy vannak holt időszakok, még akkor is, ha sokszor meg nagy a hajtás. A férjem programozó és van, hogy 12 órát dolgozik egy nap, van, hogy 3 óra alatt megoldja a problémát. Nekem is elég kötetlen a munkám, van hogy vasárnap este 9-kor is dolgozom, máskor meg egész délelőtt ráérek. Attól, hogy valaki néha ide irogat, nem biztos, hogy folyton itt lóg. És igen, vannak nagyon alacsony és nagyon magas fizetések is, attól függ, ki milyen körökben mozog, milyen cégnél dolgozik, hol él.
2017. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

kamu hát.. név, nicknév nélkül bárki írhat bármit.


"tétlennek az ördög ad munkát"

2017. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van párkapcsolatom másfél éve, aminek nagyon örülök, 23 vagyok és az első barátom. Kissé későn érő vagyok, korábban jópárszor tettem is fel ezzel kapcsolatban kérdést itt...

Többet keresek 200-nál, de nem keresek 250-et. Autóiparban dolgozok, gyártósoron szerelek. Mivel folyamatos műszakban vagyok, így 3 nap munka után van 3 szabadnapom, így van időm arra is, hogy itt nézelődjek, de amikor dolgozok, munka közben is megesik, hogy felnézek ide, mikor áll a sor. Nem a párommal töltött időben vagyok itt.

Tény, hogy vannak itt akik túloznak, de nem mindeni.

2017. jún. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, van párom. Azért "járok" ide mert unatkozom recepciósként, marha sok időm van netezni. Ha úgy érzem, otthon vagyok a témában, akkor néha válaszolok. Egyébként nem keresek jól, külsőre viszont jó nő vagyok. Őszinte voltam...
2017. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!