Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha úgy érzem, hogy egyetlen nőnek sem lennék elég jó?

Figyelt kérdés
Főként társadalmi helyzetemből adódóan, meg a belső tulajdonságaim, hobbijaim következtében. A külső átlagos, talán kicsit barnább vagyok az átlag magyar pasiknál.

2017. jún. 1. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ami távol tart az szerintem a panaszkodás élvezete
2017. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Apum is barnább az átlag magyar pasiknál (meg a bátyjai is), de ez szerintem nem mérvadó. :D Itt az önbizalmaddal van probléma. Ha vannak hobbid, azt jelenti, hogy tudsz lelkesedni, érdeklődő vagy, ettől már egyből egy érdekes ember benyomását kelted.


Nincs olyan, hogy valaki egyetlen nőnek sem elég jó, sőt. :)

2017. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont. Születhetsz akármilyennek, lehet akármid, végső soron a viselkedéseddel és a kiállásoddal vágod el magad az ellenkező nemnél. Elfogadnék bárkit társamnak és úgy érzem, tudnám szeretni, ha ő is rendben lenne magával. De amíg a rinya megy és a szerencsétlenkedés, addig inkább csak lehúz az illető.
2017. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha egyszer látom az emberek, elsősorban a nők arckifejezését, amikor rám néznek? Akkor még is, hogy lehetnék pozitívabb? Ráadásul mindenfelől kapom az ívet is.....
2017. jún. 1. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Bírom a noket mikor osszak az ilyen fiukat... Az eszukbe sem jut, h az ilyen ferfiak 80% a negativ tapasztalatok miatt ilyen...
2017. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Az egész gyerekkorom és iskolás éveim a gúnyolásról és megalázásról szóltak, nekem nem kell mondani. Nem vagyok "ilyen nő", egyszerűen csak tudom, hogy ezen túl lehet lépni és nem játszani az áldozatot. Bőghetnék én is, hogy mennyire lenéztek (pláne a másik nem), de az azt jelentené, hogy most és a jövőben is ugyanaz a tehetetlen szr lennék... Nem oldana meg semmit. Álljatok a sarkatokra már komolyan.
2017. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Elég nagy baj hogy senkinek érzed magad. Ha te ezt gondolod magadról, akkor ezt is sugárzod kifelé.Ki kiváncsi egy önsajnáló lúzerre? Szedd össze magad és lépj túl ezeken a f@$zságokon! Vagy azon szoktál kattogni hogy "úristen de csúnyán nézett rám az a NŐ!"? Mert ha igen akkor pszichiátriai segítségre van szükséged.
2017. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!