Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 és 40 fölötti férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 és 40 fölötti férfiak mit akarnak egy huszonéves lánytól?

Figyelt kérdés
Csak megfektetni akarják vagy komolyabban terveznek vele?
2017. jún. 1. 20:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Közösen behabarni a levest. :)
2017. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés... én sem értettem sose, hogy mit tudna nyújtani egy huszonéves egy 30-as, 40-es férfinek a hamvas cunáján kívül?


Mert ha semmit, akkor ugye... csak a szex marad.

2017. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Jaj nem kell itt állszenteskedni fiukák majd ha bontjátok a negyedik X-et meglátjuk melyikőtök hagyna ki egy huszonéves numerát.
2017. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Na igen mert egy pl. 31 éves férfi és egy 25 éves kislány kapcsolata teljesen elképzelhetetlen. :D

Van akivel komolyan terveznék, van akivel csak egy vagy több estét töltenék el. A lány személyiségén múlik, hogy melyik ám semmi sem kizárt.

Anyum 16 évig élt párkapcsolatban egy nála 20 évvel idősebb férfival. Nyilván csak megfektetni akarta és azért vett oda engem is még kisfiúként úgy, hogy már akkor volt két felnőtt gyereke.

2017. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Anyud a hatvanas evekben szulethetett, annak a korosztalynak a tagjai mar erett, felnott nok voltak a huszas eveikben, nem bulikas riherongyok.
2017. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

37 leszek. Ha egy huszonéves csajnak olyan a gondolkodás-

módja, életfelfogása, illetve olyan tulajdonságai lenné-

nek, amik miatt el tudnám vele képzelni az életem, akkor

mi a ráké ne próbáljam meg vele?


Ne vegyük már az összes férfit egy kalap alá. Van, aki

50 felett is huszonéves lányokat szúrogat...

2017. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbjük csak meg akarja fektetni őket, de persze vannak kivételek. Attól is függ,hogy házas vagy egyedülálló.
2017. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#13


Te amúgy mit olvasol?


Itten a többség pont azt írja, hogy numera AZ jöhet!

2017. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!