Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha huszonéves koromra is teljesen céltalanul élem az életem, akkor abszolút elvágtam magam a nőknél?

Figyelt kérdés
Nem úgy kell értelmezni, hogy iszok és bulizok éjjel-nappal. Sőt, abszolút nem iszom, és itthonról sem nagyon szoktam eljárni. Szakmám az nincs (egyelőre), csak egy érettségim van. Nem tudom, mit akarok csinálni a jövőben, nem köt le semmi, nem értek semmihez sem. Gondolom, ettől minden nő menekül...
2017. máj. 29. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy menekül,sõt tàrsasàgod sem lesz,nem fognak komolyan venni.

Max egy lepukkant elhizott,macko nadragos,zsiros haju nõy megkaphatsz.

De nagyon talán.

2017. máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos, az ilyen emberek általában otthon ülnek és depiznek magukban, hogy miért ilyen szerencsétlen velük a sors bla bla, mert lusták tenni bármit is. Az ilyen emberek a világból ki tudnak kergetni.
2017. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Nem.


Én kibuktam sajnos az egyetemről másfél év után. Azóta nyaranta a Balatonon dolgozom vízimentőként 3-4 hónapot, évközben pedig otthon lakom a szüleimnél és alkalmi (főleg gyári) munkákból vagyok el. Van angol és német középfokú nyelvvizsgám amúgy, gimibe jártam, nem tartom magam ostobának, egyszerűen csak nem tudom mit kezdjek magammal az életben. Egy haverom mondta, hogy megcsinálhatnék egy kétéves pénzügyi OKJ-t, mert az apja el tudna helyezni bankban (ahol az apja fiókvezető), egy másik srác pedig arról beszélt hogy elmehetnék világkörüli óceánjáróra pincérnek, ahol fél év munkával 1,5-2 millió forintot lehet keresni alkalmanként. (Van tapasztalatom a vendéglátásban is). De gőzöm sincs hogy egyáltalán akarjak-e választani ezek közül, vagy mi legyen.


Tavaly nyáron 11 lánnyal szexeltem, amíg a Balatonnál vízimentősködtem május vége és szeptember elseje között. Nem érzem úgy, hogy elvágtam volna magam a nőknél.


Pedig nagyon sokszor depis vagyok amiatt, hogy én is elég céltalannak érzem az életem. Azt sem tudom hol leszek majd fél év múlva, vagy egy év múlva ilyenkor.

23/f

2017. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy külsőre egy igazi Brad Pitt, vagy tényleg egy igazán nagyon jóképű férfi, akkor esélytelen vagy a nőknél... ezt csak a brutál jó külső tudná kompenzálni, vagy esetleg gazdag szülők akiktől örökölsz 3 lakást Belső-Budapesten, vagy megnyered a lottót vagy ilyenek.
2017. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Alkalmi kapcsolatra, csak egészségügyi szexre jó lehetsz, ha marha jól nézel ki. Pont ráérsz gyúrni, nem?

Arra is csak addig, amíg nincs a képben egy rendes, átlagos férfi, akivel lehet valami komolyabbat is kezdeni.

Kapcsolatra teljesen kizárt. Ha gyereket akarok, akkor majd szülök, nem 20+ évesen fogadom örökbe.

2017. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerinted kinek kellene egy ilyen ember párnak?
2017. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3: akkor miért nincs barátnőd? Az a lányok a nyaralásuk alatt kalandot keresték. Nem többet. Arra megfelelő az ilyen.
2017. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7

De hát nem is akarok annyira barátnőt most!


1. Volt már másfél éves kapcsolatom.

2. Családot, gyereket nem akarok 30 éves korom előtt, addig meg most feleslegesnek érzem letáboroztatni magam. Most jobban örülök évi 10 nőnek mint 1-nek tíz évre.

3. Néha vágyom a bújásra, ölelésre, simogatásra amikor nincs, de összességében most azt látom jobb állandó csaj nélkül, mint vele.

2017. máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezeket ne vegyétek már komolyan, tényleg köbgyököt kell vonni abból a számból, amit a férfiak mondanak, hogy hány nővel szexeltek. Vonatkozik ez magamra is, mert amikor én elveszítettem a szüzességem, akkor már a világ előtt 20 nőt vallottam be, hogy megvolt. :D
2017. máj. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát igen... ill. van olyan nő, akinek elég, ha emellé vagány vagy, ha jól nézel ki, de az olyan is, mondjuk (tipikus szőkecigány proli kinézet).
2017. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!