Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elhízott férfiként ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elhízott férfiként ez létezhet?

Figyelt kérdés

Az hogy egy vékony csinos lánynak bejöttem...


Ma vonaton utaztam. Felem srégen ült egy baromi csinos vékony lány. Mikor egymásra néztünk ő mosolygott és néha néha egymásra pillantottunk, mikor rám nézett lesütötte szemét és pirult kicsit, közben néha csavargatta szép haját. Aztán leszállt így annyiba maradt a dolog.

Azért kérdem mert nagyon el vagyok hízva, szóval furi.....32 évesen még szinte barátnőm sem volt, szóval mi lehetett ez az egész?


2017. jún. 1. 23:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimpatikus voltál neki csak ilyenkor lépni kéne mert igy elszalad az élet melletted.
2017. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nőnek ugyan az a sablon jön be, megnyugtatlak. Lehetséges, igen.
2017. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Hat most mar erre te sem es mi sem fogunk soha rajonni...
2017. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom ezt eltoltad, de nagyon.Nem a gyikre kellene írogatni, hanem vissza kellett volna mosolyogni a lányra, megkérdezni, meddig utazik.Mert te is pont addig mentél volna, stb, stb. Én mondjam meg?!
2017. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te? 😃

Az is lehet, hogy csak zavarban volt, hogy bamulod. Általános dolog a hajcsvargatas, kellemetlen helyzetben is, és sokaknak csak egy rossz szokás. Nekem is.

2017. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit 20/L
2017. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%
Két utolso mért vagytok ti ennyire negatívok , mért nem lehet pár bátorító szót mondani igazi rosszindulatú magyar nők vagytok .
2017. jún. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

#7

Mert benne van a pakliban, hogy tényleg csak zavarban volt a lány a bámulástól. Nem habostorta ám az élet, csak mert valaki el van hízva, nem kötelező állandóan abajgatni.


Ettől függetlenül tényleg nem ártott volna megszólítani a lányt. Mi vesztenivalód lett volna?

2017. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ugye s klasszikus eset...nem voltam ott, nem láttam mi, hogyan történt, testbeszéd, stb. Én azt mondom, ha érzed az esélyt, próbálkozz, az élet furcsa dolgokat tud kreálni, de itt a gyik- en erre mi nem tudunk tutit mondani. Hajrá!
2017. jún. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Én is jöttem már zavarba és nevetőgörcsben törtem ki (igaz tini voltam), mikor egy nagyon csúnya srác bámult. Ő mosolynak vette xD Váltottunk pár szót, elkérte a számom, megadtam, gondoltam, lepasszolom majd a barátnőmnek, de olyan csúnya volt, hogy neki sem kellett...
2017. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!