Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy sportos 30-as férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sportos 30-as férfinak jobban elnézik a nők, ha idősebbnek néz ki a koránál 4-5 évvel (nagy súlyok, erőlködés), mint annál, aki ennyi idősen pocakos (de korhű az arca)?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Ugye még huszonévesen még annyira ez nem szembetűnő, de 30 felett minden év különbség szinte 1.5 nek számít (40 felett meg 2 nek).
2017. jún. 2. 16:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nézne ki idősebbnek ettől? :D
2017. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1: leginkább az ostobaságot nem nézzük el.
2017. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Durvább arcszerkezet. Bár itt főleg a genetika lehet. Sok vizet fogyasztok, egészségesen táplálkozom az edzéshez kapcsoltan, napsütés kevés ér. Tehát az erőlködés, meg a gének. Nem vészes, de a huszonéves nők nagy részének ahogy látom, már kiestem a látókörzetéből.
2017. jún. 2. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hány évet lehet még az arcára írni. Ha az egyik figyel magára és sportos, míg a másik plöttyedt, nyilván a sportos lesz a kapósabb.
2017. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy pusztán edzéssel nem kapsz barátnőt?
2017. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha 40-es nők nyomulnának rád? Na ezt ezt érzik a 20-as nők.
2017. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább azért van elnézve (nekem), mert a sportos az egészséges életet él. Ettől függetlenül, persze, a pocakos is lehet egészséges és talán a genetikája miatt olyan, az nem is baj, csak ha elhanyagolja magát. Én sportoló lány vagyok, de attól még tetszenek a nem kockahasú pasik is. Hogy konkrét példát mondjak, amit te is érthetsz, szerintem TheVR Pisti (Youtuber) egész aranyos, nekem például a nevetése tetszett meg, ő se a vékony, izmos fajta. :)

Az hogy mennyinek néz ki, már más kérdés. Engem közel 19 évesen gyakran gondolnak maximum 16-nak a babaarcom miatt, és ismerek egy 31 éves pasit, akit nem néznél többnek 22-23-nál. De van egy másik 30-32 éves csávó, aki a legjobb indulattal is 15 évvel idősebbnek néz ki...

Ha szerencséd van és normális nőt találsz, ő nem fog foglalkozni a külsőségekkel:)

2017. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Néha behalok az itteni kérdéseken....

De komolyan neked ,hogy van időd ilyeneken gondolkodni???Ilyen marhaságokon és értelmetlen sz@ rokon..

Neked ez a legnagyobb gondod?


Na jó én leléptem innen...inkább iszok pár whisky-szódát.... :/

2017. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!