Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem tartjátok röhejesnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem tartjátok röhejesnek, hogy kvázi az összes szebb csaj tipikus +185 magas, barna hajú/szemű sportos alkatú borostás szépfiúval van párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Olyanok, mint egy klónhadsereg sorszámozott katonái. Nem azt mondom, hogy az ilyen Molnár Krisztián féle romlott zsírdisznóknak legyen szép és csinos barátnője, de rengeteg olyan srác van, akiknek csak egy kisebb hibája van (alacsony, vékony vagy göndör szőke babahaja van) és simán érdemelnének szép barátnőt, ehelyett főleg előbbi 2 esetében gyakorlatilag vért kell pisálni, hogy egyáltalán legyen lehetőségük egy lánnyal megismerkedni. Mint például én is, hogy jóképű, intelligens és kedves vagyok és csak annyira a "hibám", hogy alacsony és vékony vagyok. Nem értem a nőknek ezt a tökéletességre való törekvését. Nekem nagyon széles skálán bejönnek a csajok, ha nincsenek túlságosan elhízva. Ha a férfiak női fejjel gondolnának az ideális női partnerre, akkor minden pasi csak 170 körüli, derékig érő hajú, hosszú vékony combú, érzéki arcú, C-D kosaras formás mellű lánnyal járna, de természetesen ez nem így van, mivel a pasik qrvára nem válogatósak és ezt a lányok is nagyon jól tudják. Ezért is rohadt nagy a konkurencia a pasik között és emiatt nem kevés számkivetett férfi van.

2017. márc. 31. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Az én szép lányismerőseim mindenféle fiúval vannak kapcsolatban.
2017. márc. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ja, aki nem ilyen pasival van együtt az egy rondaság, ugye?
2017. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Mert szerinted a gazdag, jóképű, például focista férfiak milyen nőket választanak maguk mellé? Az összesnek tökéletes testű, vékony, szilikonos cicája van. Na jó, nem az összesnek, de akkor is soknak.

Egyébként én nem tartom magam cicababának, de nekem is a nálam magasabb, jó alkatú, férfias férfiak tetszenek.

2017. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy mi tart vissza attól, hogy eljárj egy kicsit edzeni, és borostát növessz? Nekem sem ártott meg, és ettől még nem lettem klón, sőt, én is alacsony vagyok. :) (Mondjuk nekem bejönnek a telt lányok is, én arc alapján válogatok.)


Amúgy meg hidd el, sok teltebb lányt bántanak a súlya miatt, és itt nem csak általános iskolára kell gondolni, "felnőtt" emberek is ezt csinálják. Vagy mert nem csücsörít, nincs air max rajta, nincs arany iPhone-ja stb. Lányoknál is megy ám a hülyeség, sőt, ők még gonoszabbak tudnak lenni egymással, mint az általad rivalizálónak leírt férfiak.


Nem mondom, hogy egyszerű, de aki akar, az találhat normális barátnőt. Mondjuk most épp nekem sincs. :D


(#1)

2017. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Csak úgy szólok, hogy a 170 körüli lányok általában fogpiszkáló soványak, kislányos alkatúak, inkább az alacsonyabbaknak van C-D kosaras formás melle.

Nem értem ezt a sok önostorozó alacsony férfias kérdést - a napokban legalább tízzel találkoztam.

Én soha nem magasság alapján választok.

Tetszett már hatalmas testű, sötét hajú, szakállas férfi, és alacsony, szőke is.

2017. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy nagyon buta, általánosító kérdés. Nap mint nap, annyiféle párt látok, hogy csak na.

Másrészt meg mindebki olyannal jár, aki beki tetszik.

Amúgy érdekes, hogy a kérdésben szép csajokat írsz, jelölsz meg, higy mi sz, hogy mindnek jó pasi kell, a leírásban meg azt bizonygatod, hogy te bezzeg toleráns vagy, és hacsak nem elhízott, mennyiféle lány tetszik. Mi az, hogy a férfiak, ha női szemmel gondolnának a partnerre, akkor választanának focistafeleség kaliberű lányt? Azért választotta őt, mert férfiszemmel az tetszett neki. Ha barátnőt szeretnél, tégy rendet a fejedben, és tanulj meg harmóniába lenni magaddal, mert a frusztráció viszont senkinek sem tetszik.

2017. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Te nem tartod röhejesnek, hogy kvázi az összes jóképű 185 cm+, sportos, barna hajú borostás szépfiú a szebb nőkkel van párkapcsolatban?
2017. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Áááh, 2 centi kellett volna még és most nekem is lenne egy 'szebb' csajom. XD

Jaj barátom.., nyugodj meg. ))

2017. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

"minden pasi csak 170 körüli, derékig érő hajú, hosszú vékony combú, érzéki arcú, C-D kosaras formás mellű lánnyal járna"


Ezek közül rám minden stimmel, kivéve az érzéki arc (nem gondolom, hogy érzéki az arcom, simán csak karakteres és állítólag elég szép). A barátom rohadtul de válogatós, viszont nem izmos, hanem vékony, és nem az a tipikus, sablon "szépfiú". Én is válogatós vagyok, de nekem is szélesebb skálán jönnek be férfiak, mint amit te felvázoltál, pl. hajszín, szemszín teljesen mindegy, testalkat terén sem csak a sportosak tetszenek, hanem a kifejezetten vékonyak is.

Van jelenleg is olyan ismerősöm, aki kiemelkedően vonzó, pedig alacsony és vékony.


Amúgy azért látod úgy, hogy ilyen fiúval vannak kapcsolatban a legtöbben, mert barna hajú, barna szemű srácból van errefelé a legtöbb, és sok fiatal férfi helyes arcú és sportos.

2017. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

Figy, én 183 magas vagyok, szakállam úgy nő, ahogy akar, csapzott hajú, kusza, hiányos fogakkal, nincs barna szemem, szakadtan öltözködök, dohányzok, iszok, sportosnak se nevezném magam, mert 10 éve sportoltam aktívan utoljára, enyhén sántítok, kb. olyan vagyok, mint egy félig agyonvert ganxta zoli meg egy másnapos brúszvillisz keveréke, szóval olyan messze vagyok a divatos, kockahasú b-zigyerekektől, amennyire csak lehet, oszt' mégis egy csomó fullos punát megkaphatnék.

(Az egy másik dolog, hogy jobban érzem magam egyedül)

Szóval a hiba máshol lesz.

2017. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!