Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, baj ha a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, baj ha a kiszemelt pasi szereti a rockot és a metált, imádja a történelem (minden, ami a két világháborúhoz köthető), valamint sokáig fent szokott lenni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mért lenne ez baj?! Van akinek ez a tipusa. Az olyan nőknek,akik szintén rock/metál rajongók.
2017. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én élek-halok a rock -és metalzenéért, imádom a háborús témákat, néha sokáig vagyok fent...de veled össze nem jönnék, mert ilyet kérdezel gyk-n...
2017. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, de ezek nem mérvadó dolgok szerintem. :D Ez alapján lehetsz álompasi / szemét disznó is. :D
2017. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2-es, tényleg? Olyan ritkák vagytok, mint a fehér holló.... Csupán ezért kérdeztem meg. Egyébként sem azért, ért ismerkedni akarok.


Az a poén, hogy én rocker csajjal nem jönnék össze, számomra nem olyan nőies. Mert én leszarom, hogy az adott nő milyen zenét hallgat, milyen filmeket néz. De a hölgyek nem, legalábbis akiket én ismerek...

2017. jún. 2. 17:22
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, basszus, most kapcsolok, hogy nem egy nő vagy, aki nőtársai véleményét kéri... :D Vedd semmisnek az előző kommentemet.
2017. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én meg rád hittem, hogy nő vagy.
2017. jún. 2. 17:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne baj, addig amíg nem kell veled hallgatnom a metált. :D Nem nagyon érdekel milyen zenét hallgat a párom, mert tudom, hogy az én zenei ízlésem is olyan, hogy senkit nem ismerek aki hasonlót szeretne. Az mondjuk zavarna, ha Mr Bustát vagy mulatóst hallgatna, de amúgy nem érdekel. A történelem pedig semleges téma nálam.
2017. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, sőt örülnék neki. Amúgy tévedsz ha azt mondod nem elég nőies aki aki rockot hallgat. Én pl már kinőttem a mindig fekete cucc, zenekaros póló...stb korszakból. Koncertre is fellehet csinosan öltözni de mégis képviselje a rock zenét.
2017. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
Szeretem a rockot és a metált. Vh-ból inkább legyen a második, az viszont minden mennyiségben, azon belül is inkább az európai hadszíntér. A későn fekvés a kriptonitom. Az elmúlt pár évben rászoktam a koránkelésre és nem szeretek mindig arra várni, hogy a másik mikor kel fel.
2017. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Rock, metál, éjjeli bagoly, nálam ez pozitívum, de a háborús dolgok annyira untatnak, hogy egy kiskanállal ki tudnám kaparni a szemem.
2017. jún. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!