Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csupán csak netes beszélgetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán csak netes beszélgetés és egy profilkép alapján bele lehet szeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Személyes találkozás nélkül is kialakulhatnak érzelmek abban a férfiban, akivel már egy ideje neten ismerkedünk? Mert bennem alakul valami, és nem tudom, kölcsönös lehet-e, vagy amíg nem randiztunk, nem lehet komolyabb vonzalomról vagy érzelmekről beszélni?
2017. jún. 2. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1 évvel ezelőtt kb. azt mondtam volnahogy nem lehetséges...

De nemrégiben sikerült bele esnem egy nőbe így :/


23/F

2017. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen, ha valóban olyan mély és őszinte a dolog.


Párommal neten ismerkedtünk meg, első talira másfél hónapig vártunk, és addigra már nagyon mély érzelmek alakultak ki mind a kettőnkben. Természetesen mi videóchateltünk is. :)

Már 4 éve együtt vagyunk nagyon boldogan.

2017. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerelemhez szerintem több kell, személyes tali nélkül, maximum egy idealizált valamibe lehetsz "szerelmes".
2017. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
míg nem esel pofára, addig igen.. pár ilyen pofára esés és nem fogsz elhinni semmit, míg nem látod.
2017. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

simán


én neten át leveleztem egy pasival kb. 1 évig.


hónapokig eszembe nem jutott rákeresni a facebook oldalára, és képet nézni róla.


nem érdekelt, mert annyira elvarázsolt a személyisége, a lelke, és ez kölcsönös volt.


aztán megnéztem a képét.


ha úgy láttam volna a fotóját, h. nem beszélgetünk, nem keltette volna fel az érdeklődésem, mert nem a zsánerem.


de így, hogy megszerettem, a külseje is megtetszett, amúgy vonzó srác.


szóval igen, lehet.


és sztem jobban is lehet, mint személyesen.


ha vkivel személyesen dumálsz csak, gyakran nincs elég idő, sem megfelelő hely a nagyon elmélyült beszélgetésekre, és sokan írásban jobban meg tudnak nyílni, mi legalábbis.

2017. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ja, külföldi tartozkodás miatt nem tudtunk talizni.
2017. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
de aztán igen, és megtörtént, aminek meg kellett
2017. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges! Én is így vagyok vele, pedig sosem találkoztunk és csak két képet láttam a lányról. Bár nem tudom, hogy az ő részéről hogy áll a dologhoz?
2017. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig azt vallottam, hogy igen, de jobban átgondolva egy emberből a legtöbb személyes találkozó után derül ki. Ott látod a reakcióit, a mozdulatait stb. Csalódtam már így nagyot, de vannak persze olyanok akiknek jól sül el ez az egész. Emberfüggő az egész.

25/N

2017. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, hiszen kialakítasz egy képet óla magadban.

Ez a kép általában olyan, amit ki akarsz alakítani Róla, amilyennek szeretnéd,hogy lenne. szerintem egyértelműen pozitív kép.


Nagyon kell az a személyes találkozó a valós képhez!

2017. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!