Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi a véleményetek az olyan férfiakról, akik beszéd közben sokat "ööö-znek"?

Figyelt kérdés
Biztos mindenki találkozott már ilyennel, egyszerűen bármiről beszél, mindig befigyel az "ööö-zés". Mi a benyomásotok egy ilyen pasiról? Határozatlan, tutyimutyi vagy igazából attól függ, mi a beszédtéma - mert mondjuk bizonyos témáknál belefér? Tudtok férfiként tekinteni egy ilyen úriemberre?

2017. máj. 25. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogy biztos politikus.
2017. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 :D
2017. máj. 25. 17:44
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Engem borzasztoan idegesit, foleg, ha melle iszonyu lassan, kormondatokban beszel. Ilyenkor altalaban max a mondat elso harmadaig tudok figyelni, mert vagy szetrobbanok vagy egyszeruen nem tudom kivarni mi a fenet akar mondani, vagy mar abbol tudni lehet az egesz sztorit, de ooooo hat ooooo ooooooooo. Fhu. Irritalo. Dobjon be egy kavet vagy aludja ki magat rendesen, de ez nekem elviselhetetlen.
2017. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos sokat gondolkodik,hogy hogyan fejezze minél pontosabban, precízebben ki magát; nálam ez még nem hátrány. Legyen aranyos személyiségű az illető. És szerintem valszeg ő nem egy nagyképű, magától elszállt teremtmény. Tehát rossznak, meg hátránynak nem mondanám.
2017. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Nemtől függetlenül zavar. Sima társas kapcsolatokban, beszélgetésekben is. De ugyanígy ismerkedéskor, randizáskor is.
2017. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Számomra irritáló. Azt fejezi ki számomra, hogy nem tudja, hogy mit szeretne mondani, keresi a szavakat, bizonytalan, és kommunikációs problémái vannak, töltelékszavakat használ.


Egyébként ez mindenkinél zavar.


Könyvtáros vagyok, legutóbb az egyik kislány anyukájával beszélgettem, és az anyuka minden 2. vagy 3. mondatába a "tudod" kifejezést tette bele. Egy másik nőnél az "érted" kifejezés volt felismerhető ugyanilyen gyakorisággal.


Megszokás, le lehet szokni, ha az ember odafigyel arra, amit mond.

2017. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hogy ő a nagy Ő!!

PintŐŐŐr AttŐŐŐlla

2017. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Anyanyelvi beszélő? Mennyi idős? Diagnosztizáltak nála valami beszéddel kapcsolatos rendellenességet?


Ha ezek egyike se magyarázza a dolgot, akkor azt gondolnám, hogy vagy szociális szorongás az oka, vagy kirívóan gyenge kommunikációs készség. Ha az előbbi, akkor pszichológusra van szüksége. Ha az utóbbi, akkor az adódhat az általánosan gyenge IQ-jából, akkor buta szegény és türelmesnek kell lenni vele. Vagy pedig lehet részképességzavar, akkor nagyon nagy szívás, hogy már felnőtt, mert így már nem igazán számíthat intézményesített segítségre.


Összefoglalva, a nemi identitásának a kérdése nem fordulna meg a fejemben.

2017. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elsőre azt gondolnám, hogy ideges vagy zavarban van. Ha később is ez van, nem tudom... ilyen és kész, nem gondolnék róla semmit. De őszintén szólva nem tudom, meg tudnám-e szokni.
2017. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Idegesítő.
2017. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!