Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 164 cm magassággal esélytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

164 cm magassággal esélytelen, hogy sikeres legyek a nőknél?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Sikeres nem leszel az biztos. A nők többsége a magas pasikat szereti. 164 cm elég nagy hátrány.A múltkor beszélgettem egy pasival, aki elég jól nézett ki, és elmondta , hogy a nők folyamatosan utasítják vissza a magassága miatt.
2017. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%

Nálam kizárt

Az én férjem 206 cm magas, hozzá képest már a 170 cm magas fiúk is kis pö*nek tűnnek a szemembe

Pedig én is csak 164 cm vagyok.

2017. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azért az sem szép ám,hogy úgy nézel ki,mint ha a kislánya lennél.
2017. jún. 3. 14:29
 4/20 A kérdező kommentje:

[link]

Vicces

2017. jún. 3. 14:32
 5/20 anonim ***** válasza:
27%

Kvára nem így nézek ki :D

De ha ezt veszed elégtételnek a kis lelked miatt, ám legyen :D


De az biztos hogy van egy férfias kiállása, a magasságából adódóan, és a széles vállából. És én meg olyan magassarkút veszek fel mellette, amilyet akarok :D


Pedig lehetsz amúgy a külsőn kívül nagyon férfias, agyban és lélekben, viselkedésben. De ez a támadok, meg kompenzálok, és csak irigykedek nem ffias dolog :D De a te bajod.


Én csak a véleményem írtam le, ez egyszerű evolúció :D

2017. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%
A volt férjem 165 cm magas, férfias kiállású, jó a humora, stílusa. Mindig voltak női. Előttem is és utánam is. Az igaz hogy szűkebb rétegből válogathatsz de simán kompenzálhatod, illetve ha egyáltalán nincs senkid, nem csak a magasság az oka.
2017. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

42 cm magasságkülönbségnél kb a melléig sem érsz

Mi iöze ennek az evolúcióhoz?

2017. jún. 3. 14:43
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

Hogy a magas, erős testalkatú ffiak vonzóbbak egyszerűbben. Mert az megvéd, és leöli neked a mamutot.

A kis se..lyuk meg nem biztos.


Ennyire ne legyél már bamba


És ne hogy már a magasságkülönbséget te mondd h vicces :D De legalább jó az önvédű mechanizmusod :D

2017. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Miért lenne esélytelen? Én 165 cm vagyok, mégis van barátnőm és már nem egy nő akart velem összejönni. Az igaz, hogy kevesebb nő közül válogathatsz, mert az érthető, hogy egy 2 méteres csaj nem jön össze alacsony pasikkal, meg az olyan "nők" is alapból kizárva, mint amilyen a 69%-os.
2017. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sikeres nem lehetsz, de ha csak ezen múlik, akkor simán találsz magadnak párt. Rengeteg alacsony lány van.

Én is 164 cm vagyok, de eddig mindig min. egy fél fejjel magasabb srácokkal jöttem össze.

A 150-160 cm magas lányoknak szerintem abszolút nem lehet ebből gondja.

2017. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!