Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves egyedülálló anyaként, de csinos, fiatalos és sikeres nőként hogy/hol találhatnék hozzám illő párt?

Figyelt kérdés

A velem egykorú férfiak, akikkel összetalálkoztam, még sokan otthon élnek, tanulnak vagy buliznak, utazgatnak össze-vissza, és nem lennének készek belemenni egy olyan kapcsolatba, ahol a másik félnek gyereke van.


Ráadásul kb 22-23 évesnek nézek ki, és mindenkit letaglóz, hogy gyerekem van. Társkeresőkön is próbálok már idősebb korosztályokkal ismerkedni, de ott meg valahogy nincs meg az "összhang".


Több mint 2 éve egyedül vagyok, személyesen ismerkedni nem sok lehetőségem van és kezdek kikészülni a magánytól...

És nem, nem apát keresek meg aki majd jól eltart minket, egzisztenciális szempontból köszönöm, tökéletesen megvagyunk.



2017. máj. 24. 14:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj kicsit elmenni szórakozni barátnőiddel. Addig a kicsit bízd rá a nagyszülőkre, vagy keresztszülőre. Kétlem, hogy nagy problémát fog jelenteni az ismerkedés akkor, ha tényleg eljársz néha néha szórakozni, hiszen ha egy nő szép, akkor sokan fognak próbálkozni. A baba meg lehet egy reális szűrő is. A komolytalanokat nagyon könnyen kiszűri, aki pedig elfogadja, hogy veled "jár" egy kis plusz is, az tényleg komolyan fog veled tervezni. Hajrá. 24/F
2017. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Ez gyerekkel, gyerek nélkül is nehéz... 29 vagyok (gyerek nélkül), nem nézek ki rosszul, értelmes vagyok, pár évet simán letagadhatnék külsőre. De nemhogy kapcsolat nem jön, de még valami érdemi ismeretség sem. Azt hiszem megijednek, ha valakin azt látják, hogy nem "szórakozni" szeretne.

Nekem az a taktikám, hogy azt csinálom, amit szeretek: munkában, hobbiban, programokban. Aztán majdcsak jön valaki, amikor itt az ideje. Tudom, hogy utálatos mondat, de nem látok erre jobbat.

2017. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
12%
Nagyjából én is a korodbeli vagyok, de engem is letaglózna, hogy gyereked van ilyen fiatalon. Miért? Miért vállaltál fiatalon gyereket egy olyan férfitól, akivel nem voltál biztos, hogy együtt maradsz?
2017. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Szoktam kijárni néha szórakozni, de kb csak részeg fiatalok találnak be ilyenkor, akik aznap este d...gni akarnak. Az idősebbeken azt veszem észre, hogy nem ismerkednek, nem nyitottak...vagy nem tudom. Vagy sokszor csak barátokkal ülünk be valahova, ott meg nem jönnek oda egy asztaltársasághoz még akkor sem, ha mondjuk szemezünk.


Azért vállaltam gyereket, mert gyógyszer mellett teherbe estem 23 és fél évesen, és képtelen voltam elvetetni...amit amúgy nem bántam meg egy csöppet sem, mert a legszebb dolog az életemben ő, és mert iszonyat vagány anyuka vagyok :P :D

2017. máj. 24. 15:34
 5/33 anonim ***** válasza:
11%
Itten vagyok kérem szépen :D
2017. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
0%

Ja jó az más, ha gyógyszer mellett volt, bár ilyenről eddig még nem hallottam. Nem akartam beszólni neked, csak nem értem az ilyen nőket, de akkor nem rád vonatkozik. Az olyan nőket nem értem, akik nem képesek uralkodni magukon és csak azért is már gyerek kell nekik 30 előtt... tudom, hogy ez női ösztön, de én sem erőszakolok meg egy szép nőt ha meglátom az utcán, meg tudok uralkodni magamon, pedig ez is ösztön lenne.

Szóval az én szememben ilyen félbolondok a 30 alatti anyukák, de ha véletlen volt akkor érthető, én is abortusz ellenes vagyok.

2017. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem normális dolog, ha valakinek van gyereke 28 évesen. A kapcsolati hátteret és körülményeket meg senkinek nincs joga elítélnie!

Sajnos sokszor nem úgy van, hogy azzal maradunk, akivel úgy gondoltuk érdemes gyereket vállalni.

2017. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
2 hónap gyógyszerszedés után derült ki, hogy a szervezetem nagyon rosszul reagál rá (ösztrogén gondok) többszöri rosszullét után. Egyszer mentő vitt el...akkor már valószínűleg terhes is voltam, bár ezt sose fogom megtudni. Még Phd-képzésre jártam és éppen egy egy éves külföldi ösztöndíj várt rám...nem így terveztem én sem :)
2017. máj. 24. 15:45
 9/33 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem lenne köztünk majd egy 20-as korkülömbség, akkor mondanám, hogy fussunk össze :-) De azt hiszem ez már kicsit sok lenne... :-(
2017. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
12%
A gyereke apja hol van? Rendben hogy terhes lettél, de valakitől van ez. Erről a személyről nem írsz.
2017. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!