Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek kiábrándító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek kiábrándító, ha egy nő káromkodik?

Figyelt kérdés

Csorbul egy hölgy nőiessége ezáltal? Mondatvégi b+elés, "qrva életbe", "a 3,14csába", stb...


Sokszor azt érzem, mintha utánozni, mímelni akarnák a pasikat, azért csinálják. De amíg bizonyos nők szemében egy káromkodó pasi lehet vagány és tökös, addig a nőknek ez nagyon nem áll jól.


Egy nő nem süllyedhet sosem odáig, hogy káromkodjon, szitkozódjon? Az az igazi nő, aki ezt sosem teszi, sőt, felszisszen akkor is, ha a társaságában bárki káromkodna?


Mit gondoltok erről? Belefér vagy kiábrándító és csalódást keltő?



2017. jún. 3. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha valami durva történik, akkor megértem. De részemről kiábrándító, amikor folyamatosan így beszél egy nő.
2017. jún. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Egy karomkodo pasi soha nem vagany es tokos, hanem egyszeruen csak egy onkontrollt vesztett paraszt.
2017. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami olyan történik, akkor még a legjámborabb emberből is előtörhetnek ilyen szavak. Az oke.

de ha ez az alap szókincs része, az kiábrándító mindkét nemnél.

2017. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Filkoo válasza:
95%

Kezdjük ott, hogy szerintem bárminemű kettős mérce (itt pl.: férfiaknál menő, nőknél visszataszító) alkalmazása gondolkozásbeli korlátoltságra utal, úgyhogy aki így gondolkodik erről a kérdésről azzal felesleges vitázni, mert a saját belenevelt kulturális és szülői mintákon túl képtelen lesz bárminemű önálló gondolat vagy vélemény kinyilatkoztatására a témában.


A kérdésedre válaszolva pedig szerintem fekete-fehér válasz nincs, hiszen mindez emberfüggő. Nyilván attól is függ, hogy mennyit káromkodsz. Hogy a saját véleményemet fejtsem ki: én is szoktam káromkodni, szóval engem spec. nem zavar ha a barátnőm száján is kicsúszik egy-két csúnya szó ha épp ideges, de azért ha egyfolytában ocsmányul beszélne az számomra zavaró lenne.

2017. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Egy megkeseredett, férfigyűlölő nő sokkal kiábrándítóbb.
2017. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem bzdmeg.
2017. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A pi-csaba mar az ilyen gyoker kerdesekkel. Az anyam ideges uristene verje mar beletek! (bocs!) :D
2017. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs vele. Attól még, hogy nő, nem kell álszent legyen.
2017. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6%

Ha valaki nem káromkodik az álszent? Azzigen.

Nos, szerintem mindkét nemnél egyformán gáz és taszító. Néha, ha valamin nagyon ideges, oké, de ez egy rossz szokás ami ellen tenni kell.

2017. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Álszent vagy modoroskodó. De a kettő halmaz olyan szinten metszi egymást, hogy szinte egy.


Ha valaki azért káromkodik, mert nem tudja magát választékosan kifejezni az tényleg rossz. De másfelől jól lehet vele nyomatékosítani és indulatokat levezetni.


Miért gondolod, hogy elítélendő, ha valaki él ezekkel az eszközökkel?

2017. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!