Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ver engem a sors állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ver engem a sors állandóan, hogy mindig a ribi lányokba leszek szerelmes?

Figyelt kérdés

Tehát nem tetszik, meg ilyesmi, mert azon túllépnék.

Akiről mindig azt hallani, hogy kiment szórakozni, kiment városba stb., azt kavart mindenkivel.

Tudom, hogy képmutatás, ha velem is volt kalandja, de így akkor sem visz rá a lélek, hogy összejöjjek vele.



2017. jún. 4. 15:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Te magadtól vagy ilyen sötét vagy segítséget is igényelsz hozzá? "

Te fogyatékos, annyira nem tudsz oltani, hogy az én régi mondataimat fogalmazod át.

"szerelmeid" Ilyen nincs, egyszerre egy emberbe leszel szerelmes

"állandóan...lányokba.... "

Ez azt jelenti, hogy jártam már így, de nem egyszerre 2 lánnyal

Mit nem értesz?

"Nem a sors ver, saját döntés."

Nem te döntöd el, hogy kibe leszel szerelmes. Egy kis szaros lehetsz, ha így gondolod. Nem is tudom mit ugatsz ebben a kategóriában, ha ilyen éretlen vagy.

Ahogy a melegnek sem saját döntése, hogy férfiakra álljon a dájója.

Használni kéne az agyadat is... ha van. De azt kétlem.

2017. jún. 4. 16:48
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Drága, azt írod, nem is jártál ezekkel a lányokkal. Hogy lehetsz beléjük szerelmes? Valóban csak a farkas hajt. Ez nem szerelem.
2017. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát apám, ver téged a sors, de elég rendesen. Ilyen ideböfögött "beszólásokkal" csak égeted magad :D Ezeket olvasva gondolom, azért tartod ribinek ezeket a lányokat, mert van kivel lefeküdniük, te meg max. álmodban élsz át velük "kalandot". Te értelmi fogyatékos :D
2017. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Csabesz te égeted magad, hogy értelmi fogyatékos vagy, és olvasni sem tudsz. Ott írtam, hogy ehhez a lányhoz nekem is volt közöm.

Te valami frusztrált 25 éves szűz lehetsz látszik az írásodon, hogy amximum 8 általánosod lehet... Takarodj már innen.

2017. jún. 4. 17:34
 15/22 A kérdező kommentje:
Nagyon kreatívok vagytok, hogy minden egyes "oltásotok" ugyan az, amit már én is írtam nektek.
2017. jún. 4. 18:03
 16/22 anonim ***** válasza:
Kérdező én nem ítéllek el, legalább megtaláltad a szinted:)
2017. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját, szokták mondani. Buta a butával.
2017. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Proli magyarok.
2017. jún. 4. 18:19
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező privát üzenete számomra :DD (én javítottam bele a csúnya szavaiba, mert fennakadtak a szűrőn)


"Mi a fszt pofázol a kérdésem alatt csicska gci? Mi a problémád? Itt mondjad. Igazi szr magyar vagy, tisztelet a kivételnek, odajössz pofázni egy normálisan feltett kérdésre, kiélni a kissebbségi komplexusod, okoskodni, rosszindulatúskodni, kva nagy pofátok van a neten élőben meg csendben elfordultok ha a fajtársatokat verik a cigányok."


Már értem, miért ekkora gyökér, a vérében van a határok nélküli ostobaság. :D

2017. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
1 v 1 pofázzál nekem csicska
2017. jún. 4. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!