Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoznátok vele?

Figyelt kérdés
Én is beregisztráltam egy netes társkeresőre, és beszélek egy fiúval, eleinte még voltak közös témák, de folyamatosan azt éreztem hogy én beszélek többet. Mostanában viszont nagy részt abból áll a beszélgetés hogy "miújság, hogy telt a napod" és a válaszokból nem igazán bontakozik ki beszélgetés, néha meg 1-2 nap szünet is van a beszélgetésben. Elvileg találkozunk a héten, viszont egyre kínosabbnak érzem ezeket a beszélgetéseket is, és mivel én sem vagyok egy állandóan jártatom a szám típus - kívétel ha valakivel nagyon összhangban vagyok- félek hogy csak némán ülnénk, és az ilyen kínos szitukat nem tudom hogy feloldani. :D Ti elmennétek a találkára, vagy inkább lemondanátok?
2017. jún. 5. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl biztató amit leírtál. Esetleg kérdezz rá, hogy miért ilyen hallgatag. Ha meg nem változik semmi, akkor nyugodtan mondd le. Én se találkoznék ilyen emberrel szívesen.
2017. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2017. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

fixre nem beszéltük meg, úgyhogy reménykedem elsiklunk felette, és ha holnapig sem érzem a változást, akkor megírom neki. lehet én is keveset voltam fent, de mással is beszélek beszélgetőpartner szinten, és ettől függetlenül mindig írunk hosszabb-rövidebb üzenetek és nem csak sablonos mizu veled kérdéseket.

mi lányok/nők is úgy vagyunk vele hogy akinek nem írunk hosszabban és nem cseverészünk vele az azért van mert nem is érdekel annyira, ezért gondolom hogy ez a másik nemnél is így működik, nem? :D

mindenesetre köszönöm a segítséget :)

2017. jún. 5. 11:06
 4/7 Interferencia ***** válasza:
100%
Én például nem különösebben szeretek online beszélgetni, jobban preferálom az élőt, gördülékenyebben megy; lehet, hogy ő is ilyen. Én a helyedben elmennék, mit veszítesz vele? Ha unalmas a randi, egy óra után udvariasan elmondod és elköszönsz.
2017. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet neked van igazad, de akkor gondolom nem töltöd a napod háromnegyedét ilyen oldalon :D
2017. jún. 5. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én férfiként mondom azt, hogy az ilyen nőket, akikkel ennyire nem lehet semmiről kommunikálni, már el se hívom randizni, hamar megunom ezt, és egy idő után már nem írok többet.
2017. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is ezt érzem, már nincs kedvem írni meg leírni szinte minden nap ugyanazt a választ.
2017. jún. 6. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!