Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően jól elvagyok egyedül, de néha rámtör, hogy mégis kellene kapcsolat. Akkor miért azok tetszenek meg, akik tuti nem az én világom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Először is jól megvagyok. Egyedül élek egy kertes házban, egész korrektül keresek, mosok-főzök-takarítok magamra. Szóval az életem nem rossz. Én választottam, nem kényszer szülte. De néha mikor unalmas nap van (mint pl. ma), akkor elgondolkozom, hogy azért ilyenkor jó lenne/nem ártana egy kapcsolat. Fura, mert van egy lány, aki boldogan bármikor bevállalná, hogy ezentúl megváltoztassa facén a kapcsolati státuszát, de épp ő nem érdekel. Helyette mindig olyan érdekel, akiről tudom, hogy nem az én világom, hanem épp az ellenkezője. Szoktátok azt érezni, hogy mindig csak az kellene, aki elérhetetlen számotokra?


30/F


2017. jún. 5. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Mindjárt jön a feminista brigád, hogy egy 30 éves "férfi" már ne a facebook státuszát változtatgassa mint egy kamasz fiú, hanem legyen határozott, céltudatos karrierépítő családapa. :D
2017. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neked inkább alkalmi kapcsolatok kellenek nem egy elkötelezett valaki, én így érzem.

Egy lazább kapcsolat, néha átmegy, vagy te hozzá, néha program, szex, stb. de a függetlenségedet ne veszélyeztesse túl komolyan.

Semmi gond ezzel, vannak ilyen típusú emberek, bár hozzáteszem, csak az félti a függetlenségét aki még nem futott össze azzal, aki tényleg passzol hozzá, mert amint megtörténik, nem lesz többé érték, a függetlenség, de kényszerből, vagy társadalmi dogmákból adódóan nem kell mindenáron lesátorozni valaki mellett, az fix.

2017. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Köszi, jó fej vagy :D


2. Ebben komolyan lehet valami. Azt hiszem igazad lehet.

2017. jún. 5. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi érzés:


https://www.youtube.com/watch?v=d7VyV9UvEM4


Facés nővel nem érdemes kezdeni...az első hibájuk:D

Ismerős e cipő, de asszonnyal oda a kert, a béke, a csend s persze fizu:DDD

Mindenkinek eljön a párja előbb vagy utóbb, de utóbb biztosan csak őt kaszásnak nevezik bár az azonos az előbbivel-feleséggel sokszor...mondják a régi motorosok:DD

2017. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az FB-s hasonlat csak eufemizmus volt arra a trágár kifejezésre, hogy szerelmetes párom lenne. Tetszik érteni? A barátnőm akar lenni. :) Ne ez legyen már a kérdésben a lényeg :)
2017. jún. 6. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!