Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért maradnak emberek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak emberek nagyon sokáig egyedül? Az ilyen emberek tényleg gázosak?

Figyelt kérdés
Kapcsolataimnál megfigyeltem, hogy gyakran választottam olyan társat, akit nem vagy csak nagyon ritkán környékeztek meg nőtársaim. Az esetek többségében kiderült, hogy valóban nagyon gázosak ezek a férfiak, csak én nem vettem észre az intő jeleket. De vajon minden férfira és nőre igaz lehet ez a tény?Erre várom válaszaitokat!28, nő

2017. márc. 19. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is volt egy ilyen parom, az elso, de nem hiszem, hogy mindenkire kivetel nelkul igaz lenne.
2017. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Milyen értelemben gázosak?
2017. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pl. anyakomplexusa van, vagy annyira egoista, hogy észre sem vesz vagy mondjuk az exével szívat folyamatosan, sorolhatnám még, nagyon gyenge...
2017. márc. 19. 12:12
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha valaki megégeti magát,mert játszik a tűzzel előfordul,h lassan gyógyul...sokszor ezért maradnak egyedül sokáig!Nem mindenki gázos,van,amikor ez egy tudatos döntés része.
2017. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Most mire vársz, dobjak egy sütit?
2017. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az elso ertelmesnek tunt, mert sok temarol volt velemenye stb es azt gondoltam, csak azert nem volt neki elotte senki, mert zarkozott. Aztan kiderult, hogy kb az egyetlen jo tulajdonsaga ebben ki is merult, hogy hozza tud szolni barmihez, rajottem, hogy gyakran hulyesegeket is beszel olyan temakrol amikhez nem is ert, es igazabol semmifele tenniakaras nincs benne, csak varja, hogy becsongessen nala a tokeletes elet :D Nem dolgozott, de ezt elsore elneztem mert fiatalok voltunk, de aztan hogy semmi jovokepe sem volt kesobbre sem, azt mar nem. Onzo is volt, de olyan szinten mint egy 8 eves kisfiu aki mindent csak kapni akar, de ha csinalni is kene valamit akkor csak a siras megy.
2017. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%
Én azért vagyok hosszú ideje egyedül,mert ronda vagyok,más egyéb gondom nincs. Se egoizmus,se anyakomplexus, se pua mesterektől tanult béna használhatatlan csajozási módszerek. Átlagos gondolkodásu, átlagos életet élő ember vagyok, csak ugye ronda, ezért nincs és nem is lesz senkim.
2017. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy rossz csajoknál próbálkoztál? Mert egy normális nőnél ez nem lehet probléma, szerintem.
2017. márc. 19. 12:20
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, csak kifogtad őket. Legközelebb majd talán jobbat választasz magad mellé.

A nőknél is vannak, akik huzamosabb ideig nincsenek senkivel, mivel ugye ők a passzívabb felek. Most akkor ő rájuk is igaz lenne ez? Nem hinném. Ha nem akarom, hogy legyen mellettem valaki huzamosabb ideig már csak hibás lehetek? Mondjuk a te szemedben lehet hogy az is lennék, de aki mindenkinek meg akar felelni, az valamit rosszul csinál.


Nekem most lassan 6 éve nincs tartós kapcsolatom és nincs egy olyan rossz tulajdonságom sem, amiről zeng az internet, hogy ezért és azért rossz lenne valaki egy kapcsolatban. Igaz, hogy az előző kapcsolatomban rosszul választottam, meg is kaptam érte ami járt és ennek a függvényében nem kerestem még azóta se társat. De ugyanúgy vannak barátaim mindkét nemnél, tanulok\ dolgozok, egyéb. Ha majd ismerkedni fogok és azért nem akar folytatást a partner, mert évekig nem volt melletted senki, legalább hamar kiderül, hogy nem hozzám lesz való és szépen elválnak útjaink. Sokan nagyon túlbonyolítják ezt a kapcsolat kérdést.

2017. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van és tényleg csak kifogtam. Erre irányult volna a kérdésem is, mert a sok rossz tapasztalat ellenére sem gondolom feltétlen azt, hogy sok ember azért van egyedül. ÉS természetesen nem azért nem leszek valakivel egyedül, mert sokáig egyedül volt, hanem arra viselkedésben is rá kell szolgálni, mindenesetre keresem az okokat, ki miért is van egyedül?Jó előre figyelni.
2017. márc. 19. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!