Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok szingli fiatal lány?

Figyelt kérdés

Anyukám, párom tanító, szóval nők között mozognak.

És a fiatal tanító nők 80 százalék szingli, mondja elkeserítő a helyzet, egyedül élnek, pasi nincs stb. pedig egy tanító szeretne gyereket szerintem...


Mi lehet a probléma?...


Ez a cikk is alátámasztja ezt


[link]


2017. jún. 6. 07:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
39%

PARANCSOLSZ!?

kérlek mond el, hol vannak ezek a szingli nők?!

26 vagyok, vidéki kisvárosban élek.

épp szombat este mentem le a helyi legnívósabb pub-ba.

(drága hely, de igényes stb)

Azt képzeld el, hogy kb 5 nő volt a 40 férfira...NA?!

Szóval fogalmam sincs, hol ez a sok "szingli" nő amit itt írtok, de itt 10 srác jut minden egyes nőre aki szebb mint egy szék b+...

2017. jún. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Azért van ennyi szingli, mert a pasik nagy része, aki piacképes(bár ezek az elvárások minden lánynál eltérnek), tehát akivel az ember szívesen alapítana családot, kb egy tinifiú agyi szintjén van és semmi más életcélja nincs, csak megk*rni annyi lányt, amennyit tud. Bár én még nem dolgozok, 21 vagyok, de elkeserítő, hogy a legtöbb srác még 25-30 évesen is csak bulizgat állandóan, csajozik, semmi tartás nincs bennük, csak mennek a farkuk után.
2017. jún. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
1. Csomó helyen, amit te látsz azok az ismerkedös helyek, ott tényleg nincsenek. Mivel ugyanannyi a férfi női arány, így egyforma kb. Női férfi szingli arány.
2017. jún. 6. 07:48
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
azért, mert sokan inkább lennének szinglik, mint kapcsolatban egy olyan pasival, aki nem hűséges, bunkó, akár abuzív. És sajnos a férfiak többsége manapság ,már ilyen, nem is tudok olyan pasiról, aki ne csalná a párját. Aki meg nem ilyen az vagy nagyon csúnya vagy foglalt.
2017. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Azért ebből ne vonj le messzemenő következtetést. Én se szívesen lennék együtt pedagógussal. :D

Ne érts félre, jó tanáraim voltak, és egyetemen olyan szakra jártam ahol a szaktársaim fele tanárnak tanult, de akkor sem.


Amúgy a 2-es mond valamit, rengeteg az ilyen Pumped Gabó utánzat a huszonévesek között, szóval aki komoly kapcsolatot szeretne, az vagy bevállalja, hogy néhányszor megdugják és otthagyják, vagy kivár. Gondolom ők várnak.

2017. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
84%

#5 én a piacképes alatt nem proli Pumped Gabóra gondoltam :'D Szóba sem állnék ilyen emberrel, úgy néz ki, mint egy rossz b*zi és gondolom elég agyhalott is. Az amúgy igaz, hogy csomóan csalják a párjukat...


Én konkrétan egyetemi bulikban szoktam főleg ismerkedni és tény, hogy a sportos alkatúak tetszenek leginkább, de közöttük sajnos a többség vagy csak szexre megy és/vagy túl nagyképű. Szóval várok tovább türelemmel, mert még fiatal vagyok, nem fogok lejjebb adni az igényekből, inkább vagyok szingli, mint egy rossz kapcsolatban, de jó lenne már olyat találni, aki akar kapcsolatot és ehhez nemis néz ki szarul.

2017. jún. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
A szingli létforma nem azt jelenti, hogy nem kezelgeti őket senki. Épp csak lehet, hogy elviselhetetlenek hosszútávon. 😀 Kérlek, mesélj még, mert én akárkibe botlok, kapcsolatban van.
2017. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Osztom 2-es és 4-es véleményét!
2017. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
14%

Már vártam, hogy a férfiakat hozzák fel hibaforrásnak a kérdés kapcsán, nem a felelősségvállalást, lustaságot, kreativitást.

Számomra nem nő az, aki nem szereti a gyerekeket, lusta, és idegenkedik a tipikus női hobbiktól, elfoglaltságoktól.

Általában az ilyenek maradnak egyedül, de talán jobb is, mert fix, hogy amilyen gyereket felnevelnének, az totál antiszociális, életképtelen lenne.

2017. jún. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
17%

Szemely szerint imadom ezt a helyzetet ;)


Nem, mintha különösen tanarneni csajszikra hajtanek, de ugy tünik vonzom öket, mostani baratnöm is az.


Nem egy közülük jelentette ki (a legkülönbözöbb hangulatokban: a frusztralttol az euforikusig), hogy "te aztan nevelhetetlen vagy!" Nem is igenylem a nevelest! Jol erzem magam ugy, ahogy vagyok!


Ha tanarneni kell, akkor eleg, ha "rossz gyerek" vagy, de alapjaban veve joszivü es nem art, ha egy kis ertelem szorult a fejedbe.

Nem vagyok "bad boy", de viszonylag öntörvenyü. Elertem azt, hogy magam rendelkezzek a munkaidömröl es igy rengeteg a szabadidöm, amit motorozassal, kalandozassal, csavargassal töltök. A vilagra ugy tekintek, mint egy jatszoter, ahol az a legföbb dolgod, hogy jol szorakozz es neha feszegesd a lehetösegek hatarait. Szivesen es sokszor segitek masokon, akar ismeretleneken is, de ebben öszinten szolva szerepet jatszik egy kicsit az egom is, hogy jo erzes, hogy kepes vagyok segiteni. Masreszt egyaltalan nem erdekel, hogy masok hogyan velekednek rolam. Barataim idövel rajöttek, hogy ram barmilyen körülmenyek között, barmikor szamithatnak, azok, akik felületesen ismernek pedig altalaban egy arrogans p...nek tarthatnak. Valamiert ez a viselkedes ugy vonzza a kis elkötelezett tanarnenicskeket, mint a feny a molylepkeket. Talan hisznek abban, hogy majd ö kepes lesz megvaltoztatni? Fogalmam sincs. Egy ideje mar egyenesen rakerdezek a kezdemenyezö lanyoknal, hogy ugye, tanitasz? Ez eleg sokszor bevalik es csak meg jobban felkelti az erdeklödesüket. Ami szamomra a legmeglepöbb, hogy akad közülük, akit egyaltalan nem zavar, hogy több eves parkapcsolatban elek egy kolleginajukkal (ezt azert öszinten szoktam elmeselni az ismerkedes elsö par perceben). Volt, aki egyenesen rakerdezett, hogy nem -e igenylem mar a valtozast egy kicsit vagy, hogy meg szeretnek e ismerkedni mas pedagogiai modszerekkel, miutan elmondom, hogy baratnöm is hiaba probal megnevelni.


Alig varom, hogy a sok frusztralt barlanglako irigysegenek kifejezeseül megjutalmazza valaszomat a piros pacsival.

2017. jún. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!